Какви патики носите?

Член од
31 август 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Јас носам класични PUMMA патиќи и сум презадоволен од удобноста издржливоста и од цената која изнесува 1200 денари. Е те тоа е вистински квалитет:toe:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Баш сега мајка ми купи Celtics од Брисел. Прв пат имам вакви па ќе видим како ќе издржат. Инаку имам Reebok и стварно се најквалитетни патики. Со нив сум играл фудбал и кошарка 6 месеца и пак не се ни малце искинати.
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
такво од 340 денари од битпазар (беа 400 ама јас се исценкав):vozbud:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Нејкам скапи патики .патиката ти е минлива работа исто ко убавината хахаха.:pos2: глеам да ми е убава на изглед и поефтина за да можам да си купам поеке различни пара ,да си мењам .а не да скапувам во едни исти патики:). а моментално иам бели ,кафеави и едни црни со многу убави врвцииии :pipi:
 

Elena F.Sinatra

Temper Tantrum
Член од
5 август 2008
Мислења
227
Поени од реакции
15
Битно ли е уопште...
Фрагмент што ги интригира другите??? Не баш...
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Не носам патики, едноставно НЕМАМ и немам намера да си купам
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Јас носам класични PUMMA патиќи и сум презадоволен од удобноста издржливоста и од цената која изнесува 1200 денари. Е те тоа е вистински квалитет:toe:
:pos: :pos: :pos: :pos:

Чоек.....ај ќути си! :pos2:
Пума за 1200 денари? Муахахахаха.:pipi:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Јас носам класични PUMMA патиќи и сум презадоволен од удобноста издржливоста и од цената која изнесува 1200 денари. Е те тоа е вистински квалитет:toe:

:pos:
може се квалитетни и удобни и издржливи PUMMA :pos: (made in china)

ама верувај има голема разлика тоа од PUMA!


едно дупло М што прави:)
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
dvs monument , kupuvam 1 godishno patiki , sekogash dvs i standard mi se nosajka 1 godina ... mn kvalitetna patika ..
Жити се кажувај од кај ги зема и која цена...патикиве се гром
иначе носам RUNNERS и не сум задоволен
 
Член од
19 април 2007
Мислења
9
Поени од реакции
2
Ne e bas na temava ama aj da prasam.Kaj da najdam dobri Dr.martins i koja bi bila cenata?sovet,molam.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Ова ми е најновиот член меѓу патиките :) и единствена High top патика што ја имам и што ми се прави мерак (има уште едни и тие сакав да ги купам али ги распродадоа додека да ги порачам во помалце од 10 дена) ги барав насекаде зошто скоро никаде ги немаше и ги најдов во Америка на еден сајт и со мн добра цена зошто беа последни останати :)

|B|Unique - Fortune Cookies 2 Limited Edition



 

Kajgana Shop

На врв Bottom