Какви жени сакате?

Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
Сложена тема е .
Хахаха, не е. Многу е проста. Не прашав кои ти се мотивите зад твојата листа. Прашав колку од тие критериуми се достижни за неа преку лична трансформација (ако за нешто жените ги бива е глумење, и тоа убедливо и долго време) а колку се устоличени преку генетика над која таа нема контрола и не се достижни.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
ako zena se gleda samo kako sperm release, togash da, ne ti treba intelekt ama ako barash sopatnik, soborec i zena togash treba intelekt
Јас само што напишав еден подолг пост кадешто објаснив дека таков животен сопатник не очекувај да најдеш меѓу денешниве жени. Жените не ги сакаат мажите. Никогаш не ги сакале.
 
Ф

Флеш

Гостин
Хахаха, не е. Многу е проста. Не прашав кои ти се мотивите зад твојата листа. Прашав колку од тие критериуми се достижни за неа преку лична трансформација (ако за нешто жените ги бива е глумење, и тоа убедливо и долго време) а колку се устоличени преку генетика над која таа нема контрола и не се достижни.
Лично,младиве Македонки не се зрели ... Постарите генерации се оти позрели се и други времиња беа . Сега е цело време социјални мрежи и друг склоп се . Нема друштва,се површно .... Порано било поблиско дружење сега се е површно и отуѓени. Затоа викам сложено да се збори . Моја политика е жената со која че бидам да не биде тоа е тоа знаеш
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.513
Поени од реакции
7.042

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.440
Поени од реакции
2.434
Ne be kaj tebe e i poloso od sto mislev.:sick:
Ne si dozhiveala da ti se trsat nozete posle toa a ne pa i perduvi da letaat
Велиш мислеше..се прашувам со што.
Пак ќе се повторам, не се секирај за мене, ти глеј си за себе, да не ти е тебе лошо..
Бидејќи попаметниот попушта, сега што и да напишеш не враќам.
Автоматски споено мислење:

Сакам женски што телефоните им се на расклапање.

Прегледај го приврзокот 376759


Значи девојката мора да има ваков телефон. Сони Ериксон од mid 2000s. Тоа е условот број 1.
Јас имав оваков мобилен и можам да ти кажам дека времињата беа 100000 пати поубави од денес, се изнадруживме и се изнаживеавме, тоа време не може да се опише со зборови може само да се доживее.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.513
Поени од реакции
7.042
Јас имав оваков мобилен и можам да ти кажам дека времињата беа 100000 пати поубави од денес, се изнадруживме и се изнаживеавме, тоа време не може да се опише со зборови може само да се доживее.
A zamisli kako ni bese bez niv!
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.194
Поени од реакции
12.782
Јас имав оваков мобилен и можам да ти кажам дека времињата беа 100000 пати поубави од денес, се изнадруживме и се изнаживеавме, тоа време не може да се опише со зборови може само да се доживее.
Така викаш оти тогај сме биле млади :D
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.461
Сакам женски што телефоните им се на расклапање.

Прегледај го приврзокот 376759


Значи девојката мора да има ваков телефон. Сони Ериксон од mid 2000s. Тоа е условот број 1.
Еј! Знам една! Таа фрли Ајфон, фрли сѐ и се префрли на таков телефон. И лична е, воопшто лошо не изгледа. Додека не отвори уста... Да те врзам пред неа да си поправите муабет три минути ќе се одврзеш и ќе бегаш. :D:D
 
Ф

Флеш

Гостин
Сакам женски што телефоните им се на расклапање.

Прегледај го приврзокот 376759


Значи девојката мора да има ваков телефон. Сони Ериксон од mid 2000s. Тоа е условот број 1.
Сега у мода им е да имаат Самсунг с53 .... Тоа е женскиот гејфон моментално ....

И педери нормално ....

Фраерите рокаат Хиоми
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.828
Поени од реакции
36.555
Истото што го тврдев деновиве по темиве за мажите, токму ова е тоа што го сакаат тенкс што ми ја долови поентата. (y)
ами жените што сакаат? не му ја гледаш прво предницата и задницата на мушкото, па потоа му ги приметуваш очите? ако кажеш ,,Не,, или лажеш или не си женско!:D
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.212
Поени од реакции
6.042
ами жените што сакаат? не му ја гледаш прво предницата и задницата на мушкото, па потоа му ги приметуваш очите? ако кажеш ,,Не,, или лажеш или не си женско!:D
Вие жените мислите само на една работа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom