Какви жени сакате?

Член од
22 јули 2019
Мислења
16
Поени од реакции
10
Ме интересира кои жени ви се по привлечни?
Жени со помали или поголеми цицки, жени со помал или по голем газ?
 

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
630
Поени од реакции
617
Потесни или подлабоки?
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.697
Поени од реакции
5.322
Не сакам дебели,да има убави очи,сакам да има добри цицки за масирање и гз да ми задоволи позиција prone bone ....Доволно инфо? Ако има некоја,нека пише ПП,озбилен сум.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
3.351
Поени од реакции
4.601
Ебоповикателни.
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.170
Поени од реакции
4.821
Со поголем или помал ај кју?
 

The Wild Boy

уф ама сум убаф
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.181
Поени од реакции
545
Само да не наредува XD
За друго се средува со тек на време :)
 
Член од
10 март 2014
Мислења
809
Поени од реакции
714
Црни еблести шо се викат.
Газот не е толку битен колку што е битен струкот.Цицки ко цицки да имат барем да фаќаш нешто.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
498
Поени од реакции
1.390
Не сакам дебели,да има убави очи,сакам да има добри цицки за масирање и гз да ми задоволи позиција prone bone ....Доволно инфо? Ако има некоја,нека пише ПП,озбилен сум.
Ја па цело време мислев женско си ...:facepalm:
 
На врв Bottom