Какви жени сакате?

Член од
3 мај 2019
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.705
И по можност да е тешко срцево болна... :)
Секоја има, да! Ама некои не го користат, па исто како да го немаат.

Aха...битно ти е значи да биде умна, а дали е грда или има путка крива не ти игра улога!???
Чудна желба од машко створење.. Машко си нели?
;)
 
Член од
4 септември 2017
Мислења
279
Поени од реакции
225
Да не е посесивна и да има манири. Две најважни работи. Изгледот не е толку важен, колку што се важни карактерните особини барем според мене.
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.221
Поени од реакции
917
Aха...битно ти е значи да биде умна, а дали е грда или има путка крива не ти игра улога!???
Чудна желба од машко створење.. Машко си нели?
;)
Ако жената е убава комшиите често на гости ќе навраќаат. Добро е да има внатрешна убавина (памет по нашински).
А дали има крива или права... не ќе ја носам на изложба.

Мислам дека сум машко. Во изводот од матичната книга на родените така пишува, а дали така треба???
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.705
Има пилешки мозок. Дечкото мисле на човечки мозок.
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
74
Поени од реакции
53
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
Не знам како ти успеа, ама ме напали со зборов. Модератори извинете морав да пишам...
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.705
Ич не се пали. Фригидна е жената.
Можеби он е од оние мажи што сака баш такви жени, тоа ги возбудува и им претставува предизвик за да ги употребат сите свои сексуални вештини и да го стопат ледот;)
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.343
Поени од реакции
1.733
Можеби он е од оние мажи што сака баш такви жени, тоа ги возбудува и им претставува предизвик за да ги употребат сите свои сексуални вештини и да го стопат ледот;)
Нема грешка
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.221
Поени од реакции
917
Има пилешки мозок. Дечкото мисле на човечки мозок.
Од овој збор сум многу задоволен. Благодарам за комплиментот.
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
Заради тие згодни и јебозовни женски треба бравата на влезната врата секоја година да се менува. Од многу употреба.
 
Член од
25 август 2019
Мислења
49
Поени од реакции
48
можда не знам какви жени сакам, ама сигурно знам какви жени не сакам: спонзоруши, необразовани, некултурни, без перспектива. Изгледот и не игра улога нешто многу...
 
На врв Bottom