Какви жени сакате?

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.502
Поени од реакции
9.406
И по можност да е тешко срцево болна... :)
Секоја има, да! Ама некои не го користат, па исто како да го немаат.

Aха...битно ти е значи да биде умна, а дали е грда или има путка крива не ти игра улога!???
Чудна желба од машко створење.. Машко си нели?
;)
 

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
677
Поени од реакции
1.116
Да не е посесивна и да има манири. Две најважни работи. Изгледот не е толку важен, колку што се важни карактерните особини барем според мене.
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Aха...битно ти е значи да биде умна, а дали е грда или има путка крива не ти игра улога!???
Чудна желба од машко створење.. Машко си нели?
;)
Ако жената е убава комшиите често на гости ќе навраќаат. Добро е да има внатрешна убавина (памет по нашински).
А дали има крива или права... не ќе ја носам на изложба.

Мислам дека сум машко. Во изводот од матичната книга на родените така пишува, а дали така треба???
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.502
Поени од реакции
9.406
Има пилешки мозок. Дечкото мисле на човечки мозок.
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
Не знам како ти успеа, ама ме напали со зборов. Модератори извинете морав да пишам...
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.502
Поени од реакции
9.406
Ич не се пали. Фригидна е жената.
Можеби он е од оние мажи што сака баш такви жени, тоа ги возбудува и им претставува предизвик за да ги употребат сите свои сексуални вештини и да го стопат ледот;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Можеби он е од оние мажи што сака баш такви жени, тоа ги возбудува и им претставува предизвик за да ги употребат сите свои сексуални вештини и да го стопат ледот;)
Нема грешка
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Има пилешки мозок. Дечкото мисле на човечки мозок.
Од овој збор сум многу задоволен. Благодарам за комплиментот.
Але аман, знам на што мисли, но ретко кој маж бара умна жена...предимство имаат згодни и јебозовни женски.
Заради тие згодни и јебозовни женски треба бравата на влезната врата секоја година да се менува. Од многу употреба.
 
Член од
25 август 2019
Мислења
263
Поени од реакции
471
можда не знам какви жени сакам, ама сигурно знам какви жени не сакам: спонзоруши, необразовани, некултурни, без перспектива. Изгледот и не игра улога нешто многу...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom