Кажа дека е сингл и ОП сега мажот и се враќа од Авганистан

D

devojcence

Гостин
Него крив го најде. :facepalm:
Оваа мажена шо се дупи ко крава, за жалење е кутрата... не смее пичето ненаполнето да и’ остани дур е мажот на печалба.
abe tapco momakot bara sovet ne bara taa koga ke bara ona sovet ke kazam i za nejze. kraj na kraeva za site raboti dvajca trebaat. naiven momakot nema sto.
ps: ama i na nego kureto go cesalo.
 

kjara

Самовилата
Член од
1 март 2007
Мислења
666
Поени од реакции
1.424
Ми Куманофке поготово Афганистанке (такој не викав у Куманово) смо много префригане жене, ја га ебу он мисли ќе га узму! :)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.869
abe tapco momakot bara sovet ne bara taa koga ke bara ona sovet ke kazam i za nejze. kraj na kraeva za site raboti dvajca trebaat. naiven momakot nema sto.
ps: ama i na nego kureto go cesalo.
ти 4ита6 убаво горе дека не знаел дека она е мажена?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Тешко. Ќе ти прават Allah Akbar кога ќе си дојде. Ако има кој и камера да му држи , можеш и на мрачњак да завршиш. :pos:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.923
Поени од реакции
10.553
другарче продужи да ја кецаш не ја откачувај, само лошо ке е ако си уцапан у неа а мислам дека си па затоа гледај да се оладиш скроз и да ја бараш 2-3 пути неделно за ковање и нормално у меѓувреме барај некоја поштена за озбилно
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
abe tapco momakot bara sovet ne bara taa koga ke bara ona sovet ke kazam i za nejze. kraj na kraeva za site raboti dvajca trebaat. naiven momakot nema sto.
ps: ama i na nego kureto go cesalo.
ти 4ита6 убаво горе дека не знаел дека она е мажена?
Ма и да знаел, не е негова работа тоа.
Кој игра нечесно во случајов?
Не се труди да ја оправдаш госпожата ради што е кучка неверна.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
jas neznam sto da pravam.....kolku glup bev,kolku nasednav da nemozam da poveruvam. Nekolku meseci sum so Nejze, idijotka od K. i ne ni primetiv zosto samo noke iskaca...
vrska nemam kaj nas vo apteki,jas ne sum u mk veke decenija :) pobaraj kako Nasal Relief Strips, ili Snoring Strips, ne sum siguren deka se isprakjat u MK. Ako nisto ne pomogne togas dve tapi od crno vino vo nos i selotejp na usta :pos:
Kaza deka e single i OP sega mazot i se vraca od Afganistan
И после?
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Kaza deka e single i OP sega mazot i se vraca od Afganistan
И после?
Ќе ја изгледаш епизодата од Coupling, кога на бившиот на Јулиа (на Џеф девојка) инаку војник ќе се врати дома. Уствари цела приказна потсеќа на таа епизода
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.966
Поени од реакции
3.681
Ич кур да не те боли, продолжи да си ја ебаваш кога ке имаш прилика. Бркај си други ама не ја оставај и неа оти времето ке работи за тебе. Сега тој печалбарот ке си дојде ама чим му влегле доларите во газето тој набргу пак ке замине некаде да печали оставајќи и ги спечалените долари на верната сопруга да му ги троши а тука и ти ке и помогнеш многу во таа тешка работа... Наточи го добро алатот и уживај во сексот и доларите :свиркам:[DOUBLEPOST=1404326664][/DOUBLEPOST]Само се надевам дека не си заљубен во дотичната.... ако си тогаш тоа е проблем..
 
T

templar55

Гостин
Ова е тренд у Куманово последните неколку години, не знам зашто ваква тема баш сега.
Се сеќавам пред неколку години дури излезе професија "демнач на афганистанки"... луѓе кои што ги пратат што прават и после за ситна пара ги издаваат на нивните мажи. ( не, не се приватни агенти туку клошари обични )
Овие па дрољиве почнаа по СК да се ебат. Платат такси 1000 денари ( им се можело ) и во некој екстра хотел се плескаат.
Е сега за 4-5 години откако ке се потроши кешот ке биде интересно. Ке бидеме бетер од Албанија...
 

MamaLover

Admiral
Член од
2 март 2013
Мислења
296
Поени од реакции
304
леле ама сте неморални
 

Kajgana Shop

На врв Bottom