Каде може да најдам? (Општи прашања)

Dzoro

Optimal Сasual Dating - Real-life Females
Член од
4 февруари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
0
kolku ti trebaat...moze da se najdat po 150-2oo den. Gi ima i so lageri pokvalitetni.
4 mi trebaat golemina kolku bandaz od trkalo na vespa tolkava golemina negde
Ke mozesh pospecifichno da kazesh kade gi ima
 
Член од
21 април 2019
Мислења
145
Поени од реакции
116
Кои се најголемите или најпосетени форум сајтови на светот? Може линкови?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
4 mi trebaat golemina kolku bandaz od trkalo na vespa tolkava golemina negde
Ke mozesh pospecifichno da kazesh kade gi ima
jas mislev na onie kako od kontejnerine.... a za takva golemina neznam,mozebi onie od kolicki za malter,ama se so slabi bandazi... probaj vo brikolaz ili baumarket.
 
Ф

Флеш

Гостин
Сакам да праам кујна по мерка.

Телефонски броеви од добри мајстори да ми пишете ....
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Каде се наоѓаат во Скопје Рок/Метал маици од бендови? Поконкретно од Metallica ми треба?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.869
Каде се наоѓаат во Скопје Рок/Метал маици од бендови? Поконкретно од Metallica ми треба?
мислам у југотон има такви ствари маици, беџови, постери, само цените им се изгор.
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.043
Поени од реакции
1.351
Pozdrav decki.

Vcera sakav da kupam neshto online, i cenava beshe 2.59 USD, i do posledniot chekor bese tolku, znaci pred da stisnam pay totalot bese 2.59 USD. No vo momentot koga go plativ mi stigna mesazh deka zemeni mi se 81 USD. Dali nekoj vo forumov moze da mi pomogne dali ima nekoj strana online za da se zalam za moite pari ili barem stranava da se zatvori.

https://sale.qoingtimshop.com/ - Ova e stranata
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.660
Поени од реакции
34.953
Pozdrav decki.

Vcera sakav da kupam neshto online, i cenava beshe 2.59 USD, i do posledniot chekor bese tolku, znaci pred da stisnam pay totalot bese 2.59 USD. No vo momentot koga go plativ mi stigna mesazh deka zemeni mi se 81 USD. Dali nekoj vo forumov moze da mi pomogne dali ima nekoj strana online za da se zalam za moite pari ili barem stranava da se zatvori.

https://sale.qoingtimshop.com/ - Ova e stranata
Шипинг ваљда, сигурно имаш order details.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Над 20$ е free shipping.
Демек 60% попуст, а пак истата цена ја плаќаш.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.043
Поени од реакции
1.351
@Кеплер @Forza Milan!!!

Shipping e free. Mislam deka e fake stranica, ne mi e prv pat da kupam online, a i sekogash koga kupish pred ta stisnesh PAY go imas totallot. Ovde totallot bese 2.59, a posle plakanjeto stigna 81.

Eve slikava podole, jas samo sakav toa prviot product da go kupa (F12) so cena 2.59. A tie drugi podole ( gi ima mnogu, se se samo tie) se staveni posle plakanjeto.

upload_2019-5-18_15-27-2.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom