Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
23 јануари 2012
Мислења
23
Поени од реакции
25
Некој да знај да ми кажи кај е Управата за јавни приходи - Генерална дирекција Скопје? бул. Кузман Јосифовски - Питу бр. 1 (Комплекс Банки) ??? Ве молам :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Некој да знај да ми кажи кај е Управата за јавни приходи - Генерална дирекција Скопје? бул. Кузман Јосифовски - Питу бр. 1 (Комплекс Банки) ??? Ве молам :)
Наспроти Џамбо одма со големи виолетови ( розеви ) букви пишува управа за јавни приходи неможеш да ја утнеш .
 
Член од
21 февруари 2013
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво. Дали некој знае од каде може да купам онлајн ѓердан од кедрово дрво? (се изнапишав по странски форуми ама таму никаков одговор).

Фала однапред ;)
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Каде можам да најдам капачка за отворот од вентилација?
Успеав да најдам некои на димензија 150x150 кои се користат за аспиратори, ама не можам да најдам правоаголни.
Знам дека постојат од причина што дел од рестораните и локалите имаат поставено.
Вака изгледаат, само мене ми е потребна малку поинаква димензија. Исто така да прашам да не знае некој кај се продава плута.
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.150
Поени од реакции
809
Здраво. Дали некој знае од каде може да купам онлајн ѓердан од кедрово дрво? (се изнапишав по странски форуми ама таму никаков одговор).

Фала однапред ;)
Си ја читал книгата "Селестинско пророштво"? Ако си ја читал,тогаш те разбирам потполно зошто сакаш да набавиш ѓердан со кедровина,инаку тоа е стар пагански накит кој нашироко се користел во прастара друидска Русија,тие верувале во моќта на дрвјата и сметале дека природата и Бог се едно те исто,прекрасно,зарем не?
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Некој да не знае каде се наоѓа службата на службен весник за пријава на изгубени документи.
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Некој да не знае каде се наоѓа службата на службен весник за пријава на изгубени документи.
Последен пат кога бев беше на спрат во Трговскиот центар „ Буњаковец „
Сепак пред да одиш провери по телефон или интернет
http://www.slvesnik.com.mk/
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
630
Поени од реакции
109


Кај можам да најдам ваква чанта? Значи, не сакам да пишува Адидас на неа, не мора ништо да пишува, дизајнот ми е ептен срцкаст. И која цена ја има?
секаде ги има овие и во чаршија ама брендирани се :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom