Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
20 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
Можда од оние Хип Хоп Данцес :) Само не сум проверил.. мислев ако знае некој :)
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Каде можам да го најдам видеото со мис шутка, кога ја прашуваат како се чувствува, а она вика многу евентуално...Anybody?!?!?!
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
После 9 алхохол негде центар, околина на љубов, соборна
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Стари руски комунистички ручни саати од типот на восток , спутник и молња???:pipi:
 

vLaCki-AK47

Πρώην Τουρκική Δημοκρατία της Ελλάδα
Член од
14 јули 2008
Мислења
137
Поени од реакции
7
Здраво, би сакал да прашам каде во Скопјево можам да најдам маица и/или дуксер од Пантера. Ме интересира што цена се и од која продавница и точна локација. :) Фала! :)
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Здраво,

Има ли некој форум во МК што обработува теми како ВНАТРЕШЕН ДИЗАЈН и УРЕДУВАЊЕ НА ДОМОТ?
Би било супер ако на форумот, може да се ангажира и дизајнер кој ќе ти понуди идејно решение, и ќе ти помогне во уредувањето.

Поздрав
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Здраво,

Има ли некој форум во МК што обработува теми како ВНАТРЕШЕН ДИЗАЈН и УРЕДУВАЊЕ НА ДОМОТ?
Би било супер ако на форумот, може да се ангажира и дизајнер кој ќе ти понуди идејно решение, и ќе ти помогне во уредувањето.

Поздрав
Мислиш за без пари??? Ако има некој луд :)
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Не мислев за без пари ама кога веќе спомена, зошто да не? Има безброј причини да им помагаш на луѓето (портфолио, хуманост, досада, ми се може итн.)
Ок ако некој знае каде да ангажирам добар ентериерист нека ми помогне. Благодарам
 

tienly

Robbie, one and only!
Член од
6 октомври 2007
Мислења
60
Поени од реакции
5
Маус Logitech MX 518 нов или половен (зачуван)?

--- надополнето ---

Не мислев за без пари ама кога веќе спомена, зошто да не? Има безброј причини да им помагаш на луѓето (портфолио, хуманост, досада, ми се може итн.)
Ок ако некој знае каде да ангажирам добар ентериерист нека ми помогне. Благодарам
Брачка да си ги викниш овие од Ајде Дома мислам дека би ти завршиле добра работа :wink:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.415
Поени од реакции
7.752
Прашај во СЕТ, Анохоч и НИКО, на едно од тие 3 места мора да има.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Маус Logitech MX 518 нов или половен (зачуван)?

--- надополнето ---



Брачка да си ги викниш овие од Ајде Дома мислам дека би ти завршиле добра работа :wink:

Гланц нов..гаранцијата му беше 6 месеца пред пола месец помина..ама маусот не е гибнат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom