Каде може да најдам? (Општи прашања)

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Дали има менувачници во Скопје каде што можам да разменам чешки париња? :smirce:
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Da ve prashnam nikade nemozam da najdam dali e nov ili ne go imaat uste doneseno ovde
Sakam Da Si Go Kupam Noviot Laptop Na Hewlett Packard se vika HP Envy 13
se utepav od baranje po amc , anhock , setek , neptun , tehnomarke i site takvi ama nikade go nema uste
ako znae nekoj kje moze da mi kaze ?? please i kolku cini
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.329
Поени од реакции
4.755
Da ve prashnam nikade nemozam da najdam dali e nov ili ne go imaat uste doneseno ovde
Sakam Da Si Go Kupam Noviot Laptop Na Hewlett Packard se vika HP Envy 13
se utepav od baranje po amc , anhock , setek , neptun , tehnomarke i site takvi ama nikade go nema uste
ako znae nekoj kje moze da mi kaze ?? please i kolku cini
ovie ti se uvoznici proveri kaj niv
http://neocom.mk/company/contact
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
Дечки ај би ве замолил некој од Скопје ако оди во jumbo да види дали има шатори за кампување за една особа или каде да најдам итно ми е?! Фала
 
Член од
12 септември 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Да не знаете некого онлајн шо врши достава на кошаркарски дресови?
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
413
Поени од реакции
82
Дали некој знае поверлив човек што би го носел моето дете секој работен ден на релација
една недела од автокоманда до бензиската кај меѓуградска автобуската станица, а следната недела во обратен правец
околу 12-13 часот,
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.645
Дали некој знае поверлив човек што би го носел моето дете секој работен ден на релација
една недела од автокоманда до бензиската кај меѓуградска автобуската станица, а следната недела во обратен правец
околу 12-13 часот,
@Sungerot Bob мислам може да ти заврши работа.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.796
Поени од реакции
7.033
Дали има менувачници во Скопје каде што можам да разменам чешки париња? :smirce:
Мислам дека не. Јас кога барав немаше, а тоа беше пред две години.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.861
Поени од реакции
7.088
Другар ми има потреба од гитара по можност за левак, сега не ми кажа со колкав буџет располага но рече дека може и користена да е, дали постои вакво нешто и каде да побара ?
 
Ф

Флеш

Гостин
Дечки,итно ми треба одговор !!! Треба да направам лекарски преглед или систематски ли е некаде позади Капитол Мол,местото се викало не разбрав најубаво Тоспаж/з или така нешто ....Ај некој шо знае нека одговори брзо ....Извинете вака .... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom