Каде може да најдам? (Општи прашања)

JocikA

The red one
Член од
24 јуни 2008
Мислења
109
Поени од реакции
28
Каде можам да најдам квалитетен чадор во Скопје?
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
19
Поени од реакции
9
Дали некој знае каде може да најдам ученички (средношколски) книшки. Значи прашав во секоја книжара и сите ми велеат да прашам во Просветно Дело, бев и таму немаат.
 
Член од
4 септември 2012
Мислења
6
Поени од реакции
0
Дали некој знае каде можам да најдам балони со свеќи кои летаат?

 
Член од
10 септември 2011
Мислења
133
Поени од реакции
73
Некој да знае или има искуство со некоја вила на планина за изнајмување што по оддалечена од цивилизација? и нормално со сите услови греење, вода вц и сл..
Однапред Благодарам
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522



ми треба батерија како што е втората на сликата... 27А 12V :..

мала батерија 12 волти - каде може да се најде вакво нешто?
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Здраво
Групер каде имаат свое претставништво и колку се движат купоните од таму ( конкретно ми треба купон за спортска опрема ).
Благодарам однапред.
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Здраво
Групер каде имаат свое претставништво и колку се движат купоните од таму ( конкретно ми треба купон за спортска опрема ).
Благодарам однапред.
Grouper.mk? Како што знам само од сајтот може да се купи купон, за посигурно прашај ги на фб.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.733
Поени од реакции
1.487
Здраво
Групер каде имаат свое претставништво и колку се движат купоните од таму ( конкретно ми треба купон за спортска опрема ).
Благодарам однапред.
Го купуваш купонот добиваш код или го печатиш истиот го покажуваш при плаќање и тоа е тоа.[DOUBLEPOST=1477173387][/DOUBLEPOST]
Некој да знае или има искуство со некоја вила на планина за изнајмување што по оддалечена од цивилизација? и нормално со сите услови греење, вода вц и сл..
Однапред Благодарам
Имаш некоја конкретна локација на ум ? Вакви отсечени има еден куп сакаш на кожув , Голак и слични.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Grouper.mk? Како што знам само од сајтот може да се купи купон, за посигурно прашај ги на фб.
Го купуваш купонот добиваш код или го печатиш истиот го покажуваш при плаќање и тоа е тоа.
Знаете ли колку би бил тој купон отприлика ? Конкретно ми треба за летна облека.[DOUBLEPOST=1477238073][/DOUBLEPOST]
Каде можам да најдам квалитетен чадор во Скопје?
Од Веро Џамбо имам купено (мал) и баш сум задоволен. Има и поголеми во зависност од тоа каков ти треба.
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Знаете ли колку би бил тој купон отприлика ? Конкретно ми треба за летна облека.[DOUBLEPOST=1477238073][/DOUBLEPOST]
Од Веро Џамбо имам купено (мал) и баш сум задоволен. Има и поголеми во зависност од тоа каков ти треба.
Незнам дали знаеш како функционираат, значи отвори на нивниот вебсајт и можеш да ги погледнеш сите актуелни попусти што ги имаат (надвор од тие немаат понуди), кај сите е дадено цена, и објаснување како можеш да го искористиш.
 
Член од
10 септември 2011
Мислења
133
Поени од реакции
73
Го купуваш купонот добиваш код или го печатиш истиот го покажуваш при плаќање и тоа е тоа.[DOUBLEPOST=1477173387][/DOUBLEPOST]
Имаш некоја конкретна локација на ум ? Вакви отсечени има еден куп сакаш на кожув , Голак и слични.
Немам конкретно, ама за сега одложив одење...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom