Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
17 јануари 2013
Мислења
5
Поени од реакции
0

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ве молам ми треба итно информацијава. Каде има цвеќари во населба Аеродром, поточно во близина на Седмица :D
 
Член од
19 октомври 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дечки дали можам во Македонија да најдам оригинален дрес на Озил? и долку можам,каде?
Благодарам
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.840
Поени од реакции
5.120
Дечки дали можам во Македонија да најдам оригинален дрес на Озил? и долку можам,каде?
Благодарам
Прати ми мене 73 фунти на Пејпал, ќе ти го пратам дресот на домашна адреса, оригинал купен од продавницата на Арсенал на Емирати. :D
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
474
Поени од реакции
152
zdravo,mene me interesira dali ima hobby shop nekade vo skopjevo.
kako shop za RC koli i takvi raboti,baram lubrikant sto ne e baziran na gasolin,bidejki e koroziven na plastika(kako vazelin) ama tesko se naogjaat.
slusnav deka u hobby shop se naogjalo
Провери во Конрад. Кога идеш од кај плоштад накај гтц горе по скалите качи се и десно погледни ќе ја видиш продавницата.
 
Член од
3 август 2012
Мислења
431
Поени од реакции
1.012
Каде можам да најдам кугличка за златна рипка, ама да биде докај 300 денари некаде, и помалечка. Сите што ги гледав досега се по 600-700, а како тегличка од еурокремче се. :вонзем:

фаЉа
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
Po koj skali,
tie so vodat do otvoreniot sprat?
pred cicko stoilko po tie vrtenite a conrad e do kaficot shevignon so izgore ako ne se lazam
--- надополнето: 20 октомври 2013 во 03:47 ---
Po koj skali,
tie so vodat do otvoreniot sprat?
pred sendvicarata cicko stoilko vrtenite so se a conrad e do kaficot shevignon sto izgore ako ne se lazam
--- надополнето: 20 октомври 2013 во 04:01 ---
Каде можам да најдам вакви кутивчиња за пари? Кај се продаваа?

zlatari samo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom