Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
24 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
порано имаше DC, продавница во буњаковец но повеќе нема, дали некој знае дали е негде префрлена или нешто, или каде општо може да се најдатат DC патики?
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
порано имаше DC, продавница во буњаковец но повеќе нема, дали некој знае дали е негде префрлена или нешто, или каде општо може да се најдатат DC патики?
Беверли слаб избор нема ништо, најдобро снабдена тие квиксилвер/рокси во гтц од вегера одиш само право од лева надворешна страна е
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
машки шеширчиња, онакви со кратка сенка, како за вечерно испаѓање. поефтинки
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
можеби не ми е за тука прашањето, ама да си ја пробам среќата :)

да не има некој/а број на др.Чачаро(в)ска? ( ренгенолог ) ординацијата и се наоѓа карши Зоил Македонија, низ тунелот до билната аптека ..

прашав на 188 за број, али се нема регистрирано таму :/ ако знае некој/а, или ако сака да ми се нафати за услуга до отиде до таму, би била ептен благодарна :)

пс: не ме јадете со коментари од типот " ако знаеш каде е, зошто сама не си го побараш '
ппс: од Виница сум - затоа ..
 
Член од
16 април 2011
Мислења
607
Поени од реакции
154
Каде можам да најдам патрони за филтер за вода како овој на сликата? Порано ги имаше во Хубо сега нема ни таму.

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.458
Поени од реакции
81.901
^ У Тинекс (барем у овој после мостот кај Хром) има Брита Макстра. А можеш и да им се јавиш на дистрибутерите (мислам дека носат и по дома).
 

Cannabinoid

Cannabinologist, MMD
Член од
18 јануари 2008
Мислења
597
Поени од реакции
466
Каде може да најдам свежи ВРГАЊ печурки во МК?
Бладогарам однапред.
 

Cannabinoid

Cannabinologist, MMD
Член од
18 јануари 2008
Мислења
597
Поени од реакции
466
Едно време имаше во Веро Центар-ов, сега незнам за сигурно.
На зелен пазар од свежите наоѓам само шитаке, шампињон и буковка. Знам дека има сушен вргањ во Рамстор, ама мене ми треба свеж. А баш сега септември му е период на свежиот....
Ако знае некој друг инфо каде да најдам СВЕЖ ВРГАЊ нека пише. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom