Каде може да најдам? (Општи прашања)

П

Паган-др

Гостин
Принтаан 1 парче маица пример?
Да, да. Принтаат и на големо и на мало. Имам другари мои што правеа маици таму, добро се покажаа. Околку 400-500 денари негде фати. Зависи колку бои сакаш. Најдобро да одиш да си прашаш, да се договориш. :)
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
fala mn za informacijata.. ali poso od neodamna ziveam vo sk neznam kaj e toa rampa na kisela voda ... pa ke mozes da mi objasnish poto4no nekako kako se stiga do tamu ako trgnam od GTC ?? :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.883
Од триумфалнава капија сеа што ја прават ќе тргнеш кон собрание, по десна страна од булеварот, и идеш право, и право, и право, и ќе наидеш на една рампа која стои за украс. Се употребувала во времето на стара железничка станица, ама сега е оставена така. Значи имаш 1 км пеш.
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.187
Поени од реакции
2.184
Дали може некој да ми даде Веб-Страна/ тел.број од добри ресторани/сендвичари за fast food во Скопјево кој имаат delivery за до дома?

Фала однапред.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Продавница за маски?Ама не оние за деца, ми треба капче полициско и уште нешто:icon_lol:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.702
Поени од реакции
13.363
Продавница за маски?Ама не оние за деца, ми треба капче полициско и уште нешто:icon_lol:
Чинам дека Годомин имаше своевремено. Мада за џандарска капа ти треба легитимација (не да нема врска ова шо го пишав ама провери :pos:)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.838
Поени од реакции
6.841
Абе 1-ви Април е денеска, почнаа негде точаци да изнајмуваат нели од денеска требаше да почнат?
 

General Centar

Се колнам... за ослободување на Македонија...АМИН
Член од
31 март 2011
Мислења
350
Поени од реакции
188
Kade moze da najdam poloven kompresor za klima za opel vectra b 1.8 16 v 1996 godina ili nekoj neka pise kontakt i sl..
forumov e zakon!!
 

login.php

404 Error on index.php
Член од
5 јуни 2009
Мислења
696
Поени од реакции
28
Каде можам да најдам соби за ноќевање во штип за пефтино и за една вечер?
ако може некој да ми каже
 

Kajgana Shop

На врв Bottom