Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
Мене требат хлеп!!!
Кај да најдам исти вакви:
и


--- надополнето ---

леле прееска една другарка носеше слични такви чизми...
ај ќе ја прашам и ќе ти кажам...
иначе ако може некој да ми каже како е насловот на онаа песната шо ја пеат на идол многу...
иде вака babe babe take it take it love me love me!
немојте да се смеете знам дека е позната песната ама никако да ја најдам!:kesa:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
И мене ме интересира ова, кај има вакво чудо низ Скопјево?
Мислам дека имаше во Accessories во ГТЦ(до Комерцијална Банка му доаѓа)или во Ботони.На едно од овие места сигурно има.

А мене ме интересира кај да најдам од оние стандардни честитки што се по 10-20 денари?На пазар бев и во Сева, нема.А на некое друго место кај што ги има не ми текнува
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.374
Не знам како да објаснам али некој ке ме свати ваљда...Ми треба за компјутер ваљда е акумулатор или нешто сл.:pos2:за коа ке снема струја да држи уште малце у последно време нешто копаат праат у влаево а и зима е па често снемува струја и на сред работа ми снемува и губам се од тоа па ....
 
К

Кики.

Гостин
Не знам како да објаснам али некој ке ме свати ваљда...Ми треба за компјутер ваљда е акумулатор или нешто сл.:pos2:за коа ке снема струја да држи уште малце у последно време нешто копаат праат у влаево а и зима е па често снемува струја и на сред работа ми снемува и губам се од тоа па ....
Најверојатно се вика ups го има во секоја продавница за компјутерска опрема. Побарај, види прво дали се вика така, не сум баш сигурна.
 
G

GucciMane

Гостин
Не знам како да објаснам али некој ке ме свати ваљда...Ми треба за компјутер ваљда е акумулатор или нешто сл.:pos2:за коа ке снема струја да држи уште малце у последно време нешто копаат праат у влаево а и зима е па често снемува струја и на сред работа ми снемува и губам се од тоа па ....
Генератор:smir:
Uninterruptible_Power_Supply.jpg
Иначе има у Нико околу 2-3 илјади мислам се :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Мислам дека имаше во Accessories во ГТЦ(до Комерцијална Банка му доаѓа)или во Ботони.На едно од овие места сигурно има.

А мене ме интересира кај да најдам од оние стандардни честитки што се по 10-20 денари?На пазар бев и во Сева, нема.А на некое друго место кај што ги има не ми текнува
Провери во цвеќарница, книжарница, пошта или чекај ги тезгите пред Г.Т.Ц :pipi:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Провери во цвеќарница, книжарница, пошта или чекај ги тезгите пред Г.Т.Ц :pipi:
Касно ќе фати ако ги чекам тезгите хаха, пошто треба некои честитки и во странство да се праќаат затоа си барам уште од сеа:))Фала како и да е, ќе ги превртам книжарите!:))
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Член од
1 јули 2010
Мислења
58
Поени од реакции
7
Фала брат ќе проверам, а ке појдам и до Рамстор во Acid wear имало многу добри работи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom