Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Каде можам да најдам јагнешки џигер?
Автоматски споено мислење:

Каде можам да најдам јагнешки џигер?
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Каде можам да најдам јагнешки џигер?
Автоматски споено мислење:

Каде можам да најдам јагнешки џигер?
Види тука ....јави се на телефон прво, дали имаат тазе.
Сега скоро какво добро прасечко купив од кај нив.....прсти излижав.
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
916
Поени од реакции
594
Dali vo makedonija ima vakvi dodatoci za pvc prozori protiv vlaga?



Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Купувал ли некој електронска брава со чип, фингерпринт, вифи... за дворска врата од кај кинезите (мислам на Алиекспрес)?
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Здраво.Ќе ве замолам доколку некој знае да ми помогни.Каде се наоѓа во Скопје фабриката Раде Кончар што произведува регистарски таблици за автомобили?Јас како што гледав на гоогле мапс таа е во близина на Алкалоид,е сега дали е таа или сосема друга? Помош !
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.379
Поени од реакции
20.005
Здраво.Ќе ве замолам доколку некој знае да ми помогни.Каде се наоѓа во Скопје фабриката Раде Кончар што произведува регистарски таблици за автомобили?Јас како што гледав на гоогле мапс таа е во близина на Алкалоид,е сега дали е таа или сосема друга? Помош !
Единствена Раде Кончар за која знам се наоѓа во Аеродром... да не мислиш на неа?
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Единствена Раде Кончар за која знам се наоѓа во Аеродром... да не мислиш на неа?
Да,и јас мислам на неа,ама прашувам за секој случај да не има некоја друга.Земам таблици по нарачка па ми кажаа од МВР ќе одиш Скопје да си ги земиш,па ќе одам овде а дали сум на вистинското место не знам
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Здраво.Ќе ве замолам доколку некој знае да ми помогни.Каде се наоѓа во Скопје фабриката Раде Кончар што произведува регистарски таблици за автомобили?Јас како што гледав на гоогле мапс таа е во близина на Алкалоид,е сега дали е таа или сосема друга? Помош !
Фабриката можеш многу лесно да ја препознаеш на истата има многу сателитски антени бидејки А1 таму се наоѓа дирекцијата
 

Attachments

Член од
20 јануари 2021
Мислења
401
Поени од реакции
4.411
Каде може да најдам , стаклена амбалажа, шишиња од 1 Литар, пола литар, а евентуално и од 300 и 500 милилитри.
Обликот на шишињата исто ми е битен, ми треба опции да разгледам и да изберам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom