Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
Kolku vreme traat maskive?
Бро да не сакаш и ние да ја носиме место тебе?
Уште у првиот одговор ти пишав и каде ги има еден гугл срч треба за да видиш буквално ако пишеш хмкд гугл одма дава и тоа имаш можност да отвориш директно кај маски за загадување ВО МАКЕДОНИЈА
Ти кажаа и цена што ефтино ми се гледа јас коа купував најефтината беше 2200, мојата ја земав околу 3600-3800 за спортисти
Ако го изгуглаше брендот ќе видеше дека имаат различни маски за различни намени со различни филтри (филтрите се менуваат) и секој филтер различно трае. Најдобрите филтри им беа за некој 80 саати користење ако ме држи сеќавање или околу месец дена со користење од 2-3 саати дневно
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.666
Поени од реакции
38.846
Бро да не сакаш и ние да ја носиме место тебе?
Уште у првиот одговор ти пишав и каде ги има еден гугл срч треба за да видиш буквално ако пишеш хмкд гугл одма дава и тоа имаш можност да отвориш директно кај маски за загадување ВО МАКЕДОНИЈА
Ти кажаа и цена што ефтино ми се гледа јас коа купував најефтината беше 2200, мојата ја земав околу 3600-3800 за спортисти
Ако го изгуглаше брендот ќе видеше дека имаат различни маски за различни намени со различни филтри (филтрите се менуваат) и секој филтер различно трае. Најдобрите филтри им беа за некој 80 саати користење ако ме држи сеќавање или околу месец дена со користење од 2-3 саати дневно
колку пари е еден филтер?
 
Член од
16 февруари 2019
Мислења
50
Поени од реакции
83
Каде може да се најдат вакви држачи за картички или слични на нив ?

20191031_210420.jpg
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Каде можам да урамам сложувалка?
Пред неколку години прашував јас, ама многу скапо ми беше (до душа на едно место прашав само и мислам над 1000 ми бараа). Ја залепив на цврст картон, од Бриколаж купив лајсни за паркет, ама од рамните, ги офарбав во црна боја. Со татко ми ги сечевме, ги залепивме и толку.
Или види во некои од овие.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
колку пари е еден филтер?
Колку што знам оригиналните филтри беа секогаш во пакување по два, мислам дека цените им беа од 20 до 30 евра пакување зависно од тоа кој филтер го сакаш.
Исто компанијата има фришипинг низ цел свет за нарачки над £25
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.127
Поени од реакции
4.937

Kajgana Shop

На врв Bottom