Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Иди Никифор во Битола и прослава. Си мислиш Тиесто иди.
Луѓево немаат Дј видено oд надвор. Загреота. :)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Сами со 1 другар си ја седнавме во Летница, а потоа се придруживме на клапата. Лепа доза се зеде таму и + ќарив мини облогче на Кличко :icon_bigg .. Поздрав и до пејачот чиста 5ица. Блиц во 19, па во Платинум. Ми уништи и расположение и се у ***** !!! Како може бе сабота вечер 2-30, ДЈот ретро Брилијантин и Сатрдеј Најт Фивр хитчиња рока, те молам - ВЕЌЕ НЕ ОДАМ. Ал нема везе, екстра провод и многу смеење во финишот од одредени лица. :pos2::pos:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
МАСОВЕН СВЕТИ НИКОЛА !!!! - Од 6 до кај 1-30, скоро 2 часот на 3 имендени. И трите беа убави, секој на свој начин .. Али финалето беше на последниов :vozbud: хухухууу. Иии од како ги поминавме НЕодминливите, правац Селект, па се до :locked: (ме фати 5 и нешто кога се прибрав). Се на се 11 и кусур саати излегување, девијантно и крајно мистериозно беше. :nesvest: :pos2:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
На роденден и прекрасно си поминав! :manikir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Петокот на пиење во гаража па на ФБС! ПРЕВРТУВАЊЕ!
Саботата во Капан Ан КОНЕЧНО! Исто така превртување!
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Синоќа прво бев во Беко да јадам, топ помфрит. После тоа во Рамстор на кафе со Анастазија и мајка и и ми кажаа една многу мрачна вест т.е. дека се распаѓам :( после тоа со Анастазија отидовме во парк си седнавме на еден мокар камен и плачевме до кај 23.30 т.е. додека не дојдоа К3Х и КрТоТ па пиевме малце со нив и отидовме да се возиме, добро можеби имавме среќа што не загинавме... Како и да е топ си поминав и покрај тоа што сеуште ме болат очите од синоќа...

Е тука треба да кажеш зашто мајка ми попизде коа ме виде цел у крвишта и изреметен и ти дошла на врата жената.:pos2: Ја оправдувам, у климакс е, нервира ама мајка ми е. Башка со деген чоек како тебе, никој нека не влага у кола...1 ва брзина, на козјо патче покриено со песок НЕ СЕ ДИГА РУЧНА ВОЛЕ ! А татко ти ако успеал да ти ја плати возачката, предупредувај ги патниците кои ги возиш...И кога сме веќе кај тоа..Возиш 3 години, а имаш преку 100 сообраќајки, без прекршоци. Деген еден :tapp:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Планиравме :coffee: а испадна %&^#*@& :nesum::vozbud: - Првин прочитавме по една скрипта и мезнавме лепа шопска во Библиотеката, па оттаму на ШЕТАЧ ПАРТИ во 19 придружено со живо свирче .. Креени Према Менииии :music3: .. На одлазак маска - пошто ГРЕВ ОД БОГА е да се остави недопрено и фино-лепо завршив со мој човек во Селект кој беше :pijan: и си лигавевме Спрајтчиња на Душко Кулич Коктелите. Убаво, убаво си поминав ... :pos:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Парис-ангел пијанка у келнер на италијански.
Интересно беше. :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
У маало на кафица,после шетња низ населба да видам што има ново :)
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Испив малку поише вино, ама атмосферата ме инспирираше (се собравме друштво со гитари, па патриотски песни, ово оно...) :wink:
Си се чудам како стигнав дома жива и здрава, ама затоа цел ден ме фрка глава :cug:
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
Сношти до Охрид малце :) (јавно извинување до сите форумџии шо ги знам од Охрид, али стварно немав време да ве побарам).
Бев во „Славица“ на свирка, rock 'n roll и rock. Убо си поминав, се изналокав бира, си уживав , и така ...
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
роденден на еден другар и претпоставувате:cug: (овој од десно е другар ми :)):party2::party1: и врв на се клучот го заборавив кај девојка ми(пошто еднаш го загубив па реков таму е посигурен) :tapp::tapp::tapp:
ама сепак добро се загреавме за нова година:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Многу досадно беше.Прво во дискотека таму гужва имаше, па од таму во пицерија но не не послужија демек сме немале по 18 години, :tapp:.Од таму отидовме во друга пицерија, вечеравме и трк дома по дождот.
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
После кратка чајанка со другариците, се заседнав дома, и уз Маја Оџаклиевска и куп чипс напраен у домашна фритеза, уживав во петок сама со себе.
А и саботава ми е таква, со тоа што денес учев многу, а и врне и не ми се акаше наоколу.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.352
Поени од реакции
7.489
Петокот беше... после цел ден на работа (башка што добар дел од таа работа беше терен), отидов во гостилница ИВ на предновогодишна забава со колеги и колешки. Помин, онака кафански....
После тоа бевме во Миднајт. Прв момент: вратарот, другарче од партија :)
Втор момент: Уај Нот он д стеџ.
Трет момент: АБ телевизија он д денсфлор, ама мојата омилена новинарка од таму си отишла додека да отидам кај нив :(
Единствен лош момент: ОМФГ колку се пушат пури по сепариња. Дупли ОМФГ колку тоа лошо смрди :pov:
Сепак беше арно.

Сабота, со сонценцето дома, божем филмови ќе гледавме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom