Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Стендбај од излазци. Строг чилингаут во филозофски фазон со оглед на последниве збиднувања јбг малце фалеше .. ПС Ренесанса. :coffee:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.869
Само што се вратив од Велес .. кај едно другарче на пијанка демек ...не сум одлепил си ја знам мерата , тек сега ќе одлепам кога сум дома :мара: ....баш убаво си поминав =) смеење , муабети безвезе и добра музика ..+ велешанките :drk: ...момент за назад ..у кој филм беше тој на патарина :око: не реагира човекот на работно место..

Ангела.Марија,Кики знам дека сакате :zlo:

:back:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Не останавме на цедило, тоа ти е - пријатели (никад се не зна). Атмосферата не ме изненади, жвакачи и мераклии со лопата да ги собираш, јбг мои луѓе. Новиот состав беше на мета, на криво ги гледаше пола ''Библиотека'', барем оние староседелците .. И таман кога се очекуваше пукање, момциве ја управија и се среди работата. Коњак + шопска + жива свирка + смеење .. = то је лепо, али јбг не беше ок изготвеното сценарио па и сеирот од после, али :toe: враќање нема. Малце жал ми падна, но ако не беше тоа, ќе немаше по што да се памети вечерта :icon_lol:. Имаше после и еден убав К-Д :party3: (стандард сине), пар подзинати усти и крстења :icon_eek: .. Слетавме во Селект, дозата и таму не не одмина, кул комерц хаус се фураше, што не е беше лошо, пасуваше на рајата, карневал фазон. Пица бурек на враќање, и кратки преговори кои не беа изгласани .. Уффф Св. Петар. Ептен оригинален помин, ноу даубт .. :wink:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
357
Поени од реакции
99
vcera najluda vecer
do biser nekoj pola saat saat pa posle na vrteleska i i ne se osekavme od polovina nagore :D:D:D
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Cuba bar
тапа провод проследено со тепачки, полиција и брза помош.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.410
Поени од реакции
7.721
На свадба на другар во Два Партнера. Ја порачавме Круг и ни ја испеаја :)
Патем еден од членовите на бендот ми е другар па испеа за цело друштво и песна од белите копчиња, ама ок е :)
Се на се добар провод, иако другарите гледаа кон мене како следен за женење затоа што сум најстар од дружината :pos:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Во Лезет прво на варено вино :vozbud: па во кафана Биос...од метал преку Ерос Рамацоти до Оливер Драгоевиќ иде во кафакана...ептен кулирачки и опуштено :)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Бев во Хавана на Хардкор свирката кај што настапуваа Vendetta , Hardfaced и Moment of Clarity.
Енергија фучеше на сите страни , пред се легендарните бугари Вендета растурија и мислам дека вреди да се вброи во листата како еден од најдобрите настапи кој ги имам видено во живо.
Се на се супер вечер.
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Вчера беше лудило. Прво во кафанче да се загрееме, а потоа каде се не:). Во три добивме уште еден час повеќе па решивме и него максимално да го искористиме:).
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.734
Кафана so called Антика, па wannabe фенси клуб се дур не почнаа со политиката „задоволи ги сите од рок до слаткар“ па малку во Селект. Имаше атмосфера али немвме повеќето енергија а и немаше баш место па дома. И малце алкохол узпут целава ситуација. Ама малку. ОК нормално. Колку за расположение. Па убаво е белото вино. :) OK многу.
 

*It's Gold*

Break Of Dawn
Член од
23 октомври 2009
Мислења
30
Поени од реакции
7
Бев во “Клуб На Новинари“ и се осеќав како старец хахаха , се беа накај 14-15 годишни, ама со добро друштво секогаш следува и добар провод :) И музиката беше супер!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Запазена традиција. Кул чил-аут со фина клапа зачинет со смеење и отварања .. Али ШТОК за кежуал фрајдеј - ептен БЕД. :nesum::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom