Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ауу вчера како и сите претходни, лудо и незаборавно. Бев со мај ловли френд во Хавана и таму случајно се сретнавме со нашите драги другарчиња и се забавувавме цела ноќ хехехе. После ме чекаше друго мило другарче и сите заедно продолживме, каде ако не на јадење зашто мај ловли френд беше хангри. до тука можам да пишувам, се друго не е за на форум хехехехеххе
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
Синоќа бев во кладилница и изгубив 700 денари на кучиња..:tapp::tapp:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
u retox na trance i ludo i nezaboravno si pominav kako i sekogas, sam ako ne si napravis da ti e ubavo nikoj nema da ti napravi ne cekaj samo po sebe da ti se sluci nesto odma prevzemaj :baeh:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
u retox na trance i ludo i nezaboravno si pominav kako i sekogas, sam ako ne si napravis da ti e ubavo nikoj nema da ti napravi ne cekaj samo po sebe da ti se sluci nesto odma prevzemaj :baeh:
..ej da? pa zar trance ima?ja ne znaev:( nema veze i vaka i taka ne sum upatena bash bash kaj so se kako ima..ali zatoa vie ste tuka da mi kazete:)) ajde sea kazuvaj dali bese dobro..so muzice i koj putase? poz i fala:helou:
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.845
Поени од реакции
5.148
Во Магор вечерва имаше многу јака свирка, гитари und stuff, ама мораше да се прекине поради нашето мило МеВеРе.(многу било гласно)
:music3:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Прво Пјаца на кафе и многу смеење, после неочекувано у Миднајт влеговме... Не ми се идеше ич, ама добро што ме внесоа, супер си поминав :)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Ами освен то шо бев на турбофолк женската ми се понашаше на секое...
после се стабилизира и добра беше... песните убиваја... ама мислата дека ке одам на саем преовладуваше :pos:
и то беше... пијани дроп сите... ајде јас трезни ги... само јас сокче :toe:
банку за пијанку.... :pos: :pos: ахх бе ...
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.951
Бев на роденден на еден другар, во кафана, одлично си поминав ... :pijan::pijan::pijan::pijan:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Малце покасно излегов вечерва, отидовме право да јадеме, па потоа до кафичот 19 накратко каде случајно се видов со неа :), ама онака, мило изненадување. Муабет, муабет али требаше да одам во Селект на Чорба :pos: и супер си поминав таму. Се на се, ептен солидна вечер. :pipi:
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Бев на роденден,се нафурав,бев сведок на две тепачки,кусо нек се вакви вечери,иако имаше прекрасни моменти благодарение на ЧиЧ :))
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Вечерва ја поминав во домашна атмосфера и морам да се искажам дека убаво си поминав. Лепо друштво, леп провод.:pipi:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Најпрво на отварање на некој си кафич кој баш незнам како се вика, после на јадење во Твиги и на крај со пони стомаци во Миднајт:pos2:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Сама, со еден куп нови филмови, и многу топло чоколадо...Најубаво си поминав...:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom