Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Во Мексички ресторан :vozbud: ...абе перверзии им е храната :je:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
На роденден кај најдобрата другарка супер си поминав:smir:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
На една друштвена собиранка во Маестро горе на сепаре, ипсивме многу, незнам ни ја самиот колку :)
После тоа у Буба Мара на сендвичи, па пред Рок па наваму натаму.
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ај за вечерва ќе си пишам... Кај другарка на баханалии, многу Џони Штулиќ моменти, лаење кучиња, за на крај да се тискаме у Џубокс, и да си излеземе веднаш потоа. Убава вечер, сепак.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
До Космик, па до Тренд.. многу убава вечер, онака кога нешто неочекувано ке дое.. убавина :)
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
425
Поени од реакции
10
bev na plostad i ne bese neso najj naj
pred mene stoese eden tip so licese na al capone vo nosenje izgled i ponasanje poslem dojde eden tipac oblecen ko vampir toa poveke mi licese na maskembal otkolku proslava za stara nova godina
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Кај мене дома, со цело друшво...Ах, секогаш знаат како да ме расположат...:back:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Уф убаво беше вчера:cug: се изнасмеавме, се изнаигравме и останатото не е за форум хехе. Прво малку се загревавме во домашна атмосфера, па после продолживме во Хавана:cug: и таму беше:je: Само Столе ваљда нема да ми се лути што си заминав да јадам, мамата многу ми се јадеше:toe: Си ги облеков моите лавли штикли и се чувствував ах прекрасно, иако се лизгавме до дома врзани :pos:
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Синоќа бевме собрани сите школски кај еден школски дома :cug:продолживме на паркот и лом се направивме во снегот, бевме жива вода, мавање со топки паѓање во снег, лелеле беше интересно :vozbud:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Вчера беше врхунац шпанске серије....си поминав најубаво на свет :icon_lol:
Распаливме цела кафана и ја кренавме во ваздух (башка кај Пејо на роденден се улетав = карневали :icon_lol: ), па после и трета гореше со тончиевци, па ме вратија од ритокс и кастро и денсав ко будала на ладното, ама не е битно тоа, битни се сите фаци со кои што си поминав топ вчера! :wink: и нормално госпожата моја омилена...и сега сум тиква уште :pos:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Емпорио бев со друштво.Си поминав просечно некако музиката ме уништи:tapp:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
На именден-слава...скромно убава атмосфера,опуштено...
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
[FONT=georgia, bookman old style, palatino linotype, book antiqua, palatino, trebuchet ms, helvetica, garamond, sans-serif, arial, verdana, avante garde, century gothic, comic sans ms, times, times new roman, serif]:je::je:Shake it 'til the moon becomes the sun:je::je:
Прекрасна вечер, незаборавно доживување кое ми фалеше
[/FONT]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom