Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Jas u sabotata bev u opatija i se napiv dovolno ali ne se nacukav,porano so 300 den sum se nacukuval sea pari ne mi stigaat :)
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
На џез фест...ах, колку најубаво беше..
Стринг форсес беа доста добри....ама Драган Даутовски-
квартет:vozbud::vozbud:девојката имаше неописливо добар глас...
се на се...прекрасно,опуштено:pipi:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Vo vtornikot bev na humanitarnata zabava vo Colosseum i bese interesno ako gi zanemaram pola od "zvezdite" od makedonskata estrda koi peeja :)
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
синоќа го гледав филмот Анаконда на а1 по 20ти пат, ама сепак е топ филмот. :)
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
На забава на Архитектура,незнам што се случи ама озвучувањето беше катастрофа :tapp: инаку бендот солиден, некои нови интересни ремикси од типот на Гоце Арнаувов :pos: ама малку се уфилмаа како на концерт да се....
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Јас го видов сусаро ама тебе не те видов таму, земчо стануваш сомнителен се почесто и почесто на свирки те гледам. Дали е на повидок менаување вера?

Вчера у принцип смрзнав па јадевме па пак смрзнав па, а за свирката...дечите може се добри ама вчера изгледа не им беше денот(или ноќта) зашо една песна не ја отсвиреа како што треба.
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Во Ван Гог на рок.Онака опуштена атмосфера,не многу гласна музика,па уште и два пати не частеа,мераци...:cug:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Вчера ааа вчера супер си поминав, иако не беше во план да излегувам поради мојот грип или како и да го наречам, ама не жалам. Со мојата омилена другарка и дечко и супер си поминавме, амаааа најсупер. Музиката ја погодија само на еден од нас, ама тоа е битна е дружбата нели?:pijan:
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Вчера ааа вчера супер си поминав, иако не беше во план да излегувам поради мојот грип или како и да го наречам, ама не жалам. Со дечко ми, мојата омилена другарка и дечко и супер си поминавме, амаааа најсупер. Музиката ја погодија само на еден од нас, ама тоа е битна е дружбата нели?:pijan:
Каков грип, кога си со супер друштво се поминува :helou:. Супер помината вечер, музика не беше лоша ама можеше и боље, сепак друштвото беше незаменливо а тоа е и најбитно :je::je:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Vcera, u Adagio Club, proslavuev rodenden. Em pienje, em zeni, em muzika, em sFe. :)
Najzakon si pominavme.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
малеее ццц колко е било јако вечерва немате си претстава, предновогодишна забава во B-52 Струмичани кој бевте вечерва тама знаете како беше тие шо не беа нека им е мака.......... најдобра вечер до сега ми е беше оваа
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Прво, на роденден кај еден другар до 12 негде, па малце поднапиени и после на биљард утепаме 3 саата! Доста добро...
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
самошто се прибирам од саем, од ретрово... и не се жалам, добро беше.... :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Аууч... сеа само шо влегов дома, од саем идам. Одлично журче. Добро музиче се пушти. Атмосфера топ, и наеднаш почна да се празни.
И решив и ја со таа празнина да идам. :pos:
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
АУ АУ АУ бев на саем си поминавме топ.

ама сега глава ме боли ми се лоши :pov:

препив :cug:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom