Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
Има еден наш,поефтин,со по проста амбалажа,ама не знам дали уште го има пошто не го јадам пошто сум во фаза на чистење моментално...со помалку масти и е `100% природен,за разлика од овие грчкиве.
мислам дека го видов, 200г пакување е 70 и нешто денари
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.735
Поени од реакции
35.268
За жал, со наш стандард сме далеку од ова, иако би било совршено да имаме можност за барем еден ваков оброк дневно, додека сме со обврски работа/факултет....
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Јас кога готвев и правев оброци за еден клиент вие ме озборувавте.
 
Член од
22 септември 2013
Мислења
102
Поени од реакции
50

кој путер од кикирики го купувате јас го земав овој. Вака изгледа пакувањето

од тинекс 130 ден 340г
ако има некој подобар пишете
Mene ovoj ne mi se sviga los after taste ostava. Zemi Magic 100% e i ne se sporeduva so ovoj.
 

LP1519

ЧастиОбраз
Член од
2 февруари 2012
Мислења
405
Поени од реакции
298
@UpperCut не си промашил со грчкиот, перверзија е, јас го јадам секој ден. Нашиот Magic ми е катастрофа во споредба со грчкиот.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
@UpperCut не си промашил со грчкиот, перверзија е, јас го јадам секој ден. Нашиот Magic ми е катастрофа во споредба со грчкиот.
и мене ми се свиѓа, него чисто сакав да пробам повеќе различни колку за споредба. А тој Magic не успеав во кам и тинекс да го најдам ке побарам на уште некое место валјда го имаат
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.735
Поени од реакции
35.268
и мене ми се свиѓа, него чисто сакав да пробам повеќе различни колку за споредба. А тој Magic не успеав во кам и тинекс да го најдам ке побарам на уште некое место валјда го имаат
Веро го има, а ме чудиш за тинекс бидејќи имав земено и од таму пред 2 месеци.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
Веро го има, а ме чудиш за тинекс бидејќи имав земено и од таму пред 2 месеци.
кога бев сега имаа само од грчкиот два вида smooth и crunchy некој и уште еден наш ама не беше тој magic
 
Член од
20 август 2014
Мислења
8
Поени од реакции
1
Го иам видено тука некаде процентуално земено како треба да се поделат ЈХ, протеини, масти итн, некој? Фала
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
Го иам видено тука некаде процентуално земено како треба да се поделат ЈХ, протеини, масти итн, некој? Фала
Toa zavisi od toa za kakva namena ti e raspredelbata.
Na pr za odrzavanje
50%jh 25%protein25%masti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom