Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A znaš kad se javi stara garda da ču se uključit kad je normalan razgovor. A da pratim... Pratim sve.
Ak pratis onda mi reci sta je autor tamo htio rec spominjao se veci manji,ko da mi nemamo,suzeni na jedan :angel: :angel: :D:D:):) mac,pa do cak da smo autorsko pravu trecerazrednih koloverta kao koristili,pa do mafijaskih grupa,klanova.Onda jedan spusti al doslovce ono hahaaa slika govori vise od rijeci.I sad ti budi pametan kad procitas.
To ti dode Dux ko da ti sad odes tamo dolje do talijana i pametujes im sta ne pjevaju hajduk zivi vjecno naprimjer.
Il ces rec briga me sta se dogada u tudem dvoristu necu gurat nos di mi nije mijesto i vrijeme.Al znas kako je na balkanu najljepse ljudima gurat nos u tude dvoriste.Samo sta su rupice male pa taj sta gura nis ne vidi
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
176
Поени од реакции
283
Kako provjeriti ovaj link koliko kon ima i dokada traje?
to je neko smece od liste ali ne ide sa panel_api ili sa sfvip playerom .... ima netko rijesenje ?
http://aca3b.tk:8080/get.php?username=@MilleniumTv&password=6rquAvRE9d&type=m3u_plus
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kako provjeriti ovaj link koliko kon ima i dokada traje?
to je neko smece od liste ali ne ide sa panel_api ili sa sfvip playerom .... ima netko rijesenje ?
http://aca3b.tk:8080/get.php?username=@MilleniumTv&password=6rquAvRE9d&type=m3u_plus
Ide ti sa iptv pro pleyerom neka mala lista
ima 137 srb i 68 hr.
Solidna za gledat ok nije ko dobra zabava naprimjer :DNo.1 IPTV
 
Член од
15 март 2017
Мислења
39
Поени од реакции
24
Pozdrav imali ko kakvu listu sa nasim kanalima ovdjesam od 2017 trazim listu niko nesalje hvala u svakom slucaju
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
jel ima netko da je siguran da ima validni mac od baklje da mi pošalje da to čudo pokrenem , da vidim u čem je problem i da riješimo
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.500
Поени од реакции
16.157
КАде можам да купам иптв листа и колку чини?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom