Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 октомври 2020
Мислења
273
Поени од реакции
396
:D:D :anđeo:

A jel a kod Elme te ne bodu kad ti se sviđa njegova fikcija, čak i na suprotnoj strani od njegovog hobija.
Автоматски споено мислење:

Nemoj se uvrijediti moj prijatelju luc luc:anđeo: :)
[SPOJLERI]

[/SPOJLERI]
[/CITAT]
Uhhh,sad neće mirno spavati.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
580
Поени од реакции
898
fukavac je dobar covjek pa i sve ostali ima neki sto vec znamo svi koji su i kakvi su ali pozdrav i za njih
Zar sam ja to negdje napisao da nije dobar, koliko vidim ne, samo sam spomenuo da ga nema po forumima, volio sam uvijek citati njegove britke i kratke ali ostre rasprave... :)
Covjek sa duhom...
Znamo se nas dvojca dugo vremena, on je jedan od zasluznijih i ima moju zahvalu dozivotnu... :cuc:
Eeee nazalost nema ga, nesto obeco pa nesto, jedino ako ne uziva na velikoj slanoj bari...:vrtioci:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo da pozdravi
Zato ja kažem a vi se uredite da nije samo stisnut dugme.. Trebaš nešto i znati i kužiti.
Kaže Dsuki storm 1 pa ja još znam za neke stvari koristiti salezli jedinicu.
Dux ti si svjetski iptv igrac ti pratis te kvazi forume neznam dal ja vec slabo vidim il tamo onaj hahaa nije postavio stalker dva brata,ott globala,terminatora,kafica,gizze kao ima se al ipak nema se ko sta kazes treba i nesto osim dugmeta :angel: :angel: :angel: :).Moram da ga pozdravim stvarno si je dao truda dobar pokusaj al nije me nesto odusevio da izborom.




 
Последно уредено:
Член од
11 април 2012
Мислења
4.309
Поени од реакции
4.729
Samo da pozdravi

Dux ti si svjetski iptv igrac ti pratis te kvazi forume neznam dal ja vec slabo vidim il tamo onaj hahaa nije postavio stalker dva brata,ott globala,terminatora,kafica,gizze kao ima se al ipak nema se ko sta kazes treba i nesto osim dugmeta :angel: :angel: :angel: :).Moram da ga pozdravim stvarno si je dao truda dobar pokusaj al nije me nesto odusevio da izborom.
Koja aplikacija ja koristis ako ne e tajna?
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Samo da pozdravi

Dux ti si svjetski iptv igrac ti pratis te kvazi forume neznam dal ja vec slabo vidim il tamo onaj hahaa nije postavio stalker dva brata,ott globala,terminatora,kafica,gizze kao ima se al ipak nema se ko sta kazes treba i nesto osim dugmeta :angel: :angel: :angel: :).Moram da ga pozdravim stvarno si je dao truda dobar pokusaj al nije me nesto odusevio da izborom.




Nepamtim kad sam zadnji put vidio ze nabrojane bilo gdje na forumu... Osim na svom hardu... Haha
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Skromnost ti je vrlina, ma glavno je da se moze gledati, naravno ko moze...
Nemožeš uvjek sve znat i imati. Jer je nemoguće to sve pratit. Kako reće kolega. Moraš posložiti favorite i stalno ih pratiti.
E sad ako vas je trojica četvorica pa svako prati 10 drugih onda znate skoro sve.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nemožeš uvjek sve znat i imati. Jer je nemoguće to sve pratit. Kako reće kolega. Moraš posložiti favorite i stalno ih pratiti.
E sad ako vas je trojica četvorica pa svako prati 10 drugih onda znate skoro sve.
Meni nije ni cilj da sad trazim pinka na neznam kojem serveru stranom.Ja sam si suzio krug servera koji meni odgovaraju nekih 25-30 komada sta ja smatram top.Necu trosit vise energiju na neke stalkere koje necu nikad gledat.
Cak me gradina fino iznenadila iako nisam bio fan tog servera do ne dugo.
A naravno ako oces sve znat trebao bi visit po 6 dati svaki dan za kompom.
Nit onda nebi ulovio sve.Malo je sve to otislu u sirinu sta se tice iptv.Al smatram da nikad lakse nije doc do listi ima ih posvuda.
Samo pitanje kad to gledat.
Meni vise vredi sad optika 1 giga brzina nego neznam kakva lista ,na yutube nades sve i svasta uz brznu 1 giga interneta ti si kralj.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Meni nije ni cilj da sad trazim pinka na neznam kojem serveru stranom.Ja sam si suzio krug servera koji meni odgovaraju nekih 25-30 komada sta ja smatram top.Necu trosit vise energiju na neke stalkere koje necu nikad gledat.
Cak me gradina fino iznenadila iako nisam bio fan tog servera do ne dugo.
A naravno ako oces sve znat trebao bi visit po 6 dati svaki dan za kompom.
Nit onda nebi ulovio sve.Malo je sve to otislu u sirinu sta se tice iptv.Al smatram da nikad lakse nije doc do listi ima ih posvuda.
Samo pitanje kad to gledat.
Meni vise vredi sad optika 1 giga brzina nego neznam kakva lista ,na yutube nades sve i svasta uz brznu 1 giga interneta ti si kralj.
za gradinu ne treba posebno znanje.. a za youtube ne treba giga :) gledamo sve to i mi sa bijednih 20 mbp/s
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
za gradinu ne treba posebno znanje.. a za youtube ne treba giga :) gledamo sve to i mi sa bijednih 20 mbp/s
Tebi dosta kad nemas ljubavnice.
Автоматски споено мислење:

Ok malo smo se posalili na kajgani radilo se o okladi da ce se pojedinci javiti i mogu rec da sam dobio okladu da prate jos uvijek kajganu pojedinci iako ne pisu.
Cak i skacu ko zajci hahaaa.Cak sam i pogodio ko ce prvi reagirat.
Tako uzivajte mozda se jos nekad cujemo
Sunce,more uzivajte fuckas televiziju.
Izvinjavam se Dux sta smo ga malo iskoristili za ovaj projekt.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom