Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Postovanje kolege, jedno pitanje jeli se sta menjalo za http://android.mediaking.fi:8080/ imao sam par listi i sve su stale u petak popodne u pitanju su m3u liste, jedna od retkih koja ima u sebi "IDJ Kids" a beba se "navukla" na pilice :) pa ako neko zna bio bih vam zahvalan!
Infa radi liste rade,adresa ista kao sto kolega reče ali taj trazeni kanal IDJ Kids ne radi kao i dosta streama u tim listama...mozete predpostaviti zašto...
Автоматски споено мислење:

Може ли линк?
Ako imas link prosledi poslacu ti sve sto treba ili ti ako neko ima promenu i hoce da prosledi iskompezovacemo nešto;):)da ne gubim vreme...
Inače verujem ubrzo će taj novi serijal Juzni Vetar biti u listama...kao i sve drugo.
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vi sta prodajete liste kako to da niko ne ubaci Marginalce film u vod osim
gazde Terminatora.Zato svaka cast za njega cista desetka.Izgleda ostalima slab izvor.
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Postovanje kolege, jedno pitanje jeli se sta menjalo za http://android.mediaking.fi:8080/ imao sam par listi i sve su stale u petak popodne u pitanju su m3u liste, jedna od retkih koja ima u sebi "IDJ Kids" a beba se "navukla" na pilice :) pa ako neko zna bio bih vam zahvalan!
Samo da se zahvalim svima koji su mi se javili na PM i koji su mi pomogli , ali stvarno samo mi je trebala ta lista zbog kanala IDJ KIDS, sad ih imam dovoljno još jednom svima koji su mi se javili veliko hvala , neću nikog imenovati , ali će oni znati..Živeli!
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.350
Vi sta prodajete liste kako to da niko ne ubaci Marginalce film u vod osim
gazde Terminatora.Zato svaka cast za njega cista desetka.Izgleda ostalima slab izvor.
Dosadan si vise sa tim svojim preporukama i reklamama."Svaka cast ovom,svaka cast onom"...Nakon par dana pljujes po istim,kao globaltelekom i slicni.Odluci se vec jednom na cijoj si strani.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dosadan si vise sa tim svojim preporukama i reklamama."Svaka cast ovom,svaka cast onom"...Nakon par dana pljujes po istim,kao globaltelekom i slicni.Odluci se vec jednom na cijoj si strani.
Tebi se nisam obratio tako da resi sam sa sobom svoj problem sa psihom.
Ott global je lopov,gazda terminatora jedan fin decko imao sam cast sa njim se druzit jedno vrijeme.Ja sam na strani pravednosti A svoju nervozu resavaj sam a ne sa mnom.Izgleda imas neki veliki problem u glavi koji ti ja nemogu pomoc.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.350
Tebi se nisam obratio tako da resi sam sa sobom svoj problem sa psihom.
Ott global je lopov,gazda terminatora jedan fin decko imao sam cast sa njim se druzit jedno vrijeme.Ja sam na strani pravednosti A svoju nervozu resavaj sam a ne sa mnom.Izgleda imas neki veliki problem u glavi koji ti ja nemogu pomoc.
Dovoljno je da procitas svoje postove o doticnim serverima i shvatit ces ko ima problema u glavi.Ott i mnogi drugi su,po tvom misljenju, bili najbolji i ubjedjivao si clanove da ih(preko tebe)kontaktiraju.Sad,kad su te nogirali,nisu vise tako dobri:)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ako neko zna, koji sistem enkripcije se koristi kod generisanja tokena, i to kod onih fluss strimova gde je token=password, a user je userid?
MAC i userid su poznati, password je 32 karaktera a nije MD5 enkripcija.
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Švarcneger možda hrani djecu od tog posla.
A ti bi radi kurčenja malo da ga zajebavaš.
Imamo i mi ostali i alat i znanja ali imamo i obrat jbg
@dux4 ti si mi neka cudna sorta, pricas nebuloze bez obzira sta se napise i svakom si loncu poklopac.
Kao prvo ja se "nekurcim" sto je lako pogledati iz moje dosadasnje aktivnosti na Kajgani.
Drugo neupropastavam nijedan server objavljivanjem makova ili listi iako to kao i vecina ovdje prisutnih mogu da napravim.
Dakle nije mi cilj ni "Svarcenegera" da zamotam u crno.
I kao trece tebi savjet da izmjenis svoj stav kad se obracas ljudima sa kojima nikada nisi bio u kontaktu i nepoznajes ih.
Ugledaj se na osobe kao sto su Rapca,lemi,Inter,Saskon,Alfai sl koji svojim aktivnim ucescem pomazu drugima i nezale se kao ti.
Budi mi dobrog zdravlja i ti i tvoji najdrazi,najmiliji i svako dobro.
LP
 
Последно уредено:
Член од
22 јуни 2018
Мислења
23
Поени од реакции
3
Dobro veče,ako neko ima iptv listu za gledanje preko računara bio bih puno zahvalan,naravno listu bih koristio samo JA,pozdrav i sve najbolje članovima samarićanima :)
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Најдобра а најефтина ИПТВ мометално ? пратете ми инфо и контакт со цена на годишен пакет .
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Најдобра а најефтина ИПТВ мометално ? пратете ми инфо и контакт со цена на годишен пакет .
Svako bi rekao da je svoja najbolja, stariji ljudi bi rekli ako ne znas sta je dobro znas sta je skupo, tako da ako povezemo to viet bi bio najbolji. Negde na netu videh da je bezgranica lista oko 90 eura za 2 godine, to stvarno nije skupo ako radi dobro.
P.S. Da me neko pogresno ne razume, ne reklamiram ih, gledam trecu listu i placam total tv.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Svako bi rekao da je svoja najbolja, stariji ljudi bi rekli ako ne znas sta je dobro znas sta je skupo, tako da ako povezemo to viet bi bio najbolji. Negde na netu videh da je bezgranica lista oko 90 eura za 2 godine, to stvarno nije skupo ako radi dobro.
P.S. Da me neko pogresno ne razume, ne reklamiram ih, gledam trecu listu i placam total tv.
За кур ќе ти е ТВ без граница со балкански канали и тук-таму некоја странска.

Веќе ако купуваш IPTV се купува со целиот свет. А од такви, би издвоил WebSecureMe.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom