Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 август 2009
Мислења
131
Поени од реакции
22
Dali nekoj moze da mi pomogne, se raboti za edna lista koja sto koga ja pustam mi pokazuva deka listata raboti ama ne mi otvara nieden kanal dali nekoj znae do sto moze da e problemot ?
I uste edno prasanje.. posto odamna ne sum skeniral i pred nekoj den probav so openbullet 1 da skeniram ama gledam deka sega mnogu tesko naoga iptv liste dali ima nekoja druga programa sto moze da se najde nekoja lista.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Imam mali problemčić oko skeniranja, pa ako je neko voljan da mi kaže šta bi moglo biti neka mi se jave u porukama... Naime šta me pati, kada u openbullet ubacim neki config i krenem da skeniram on ništa ne nalazi, ali kada proverim config u editu sa validnim mac-om on je pronađe i sve bude ok. Da li možda treba da smanjim BOTS ili šta već treba? Hvala svima ko god se javi
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Imam mali problemčić oko skeniranja, pa ako je neko voljan da mi kaže šta bi moglo biti neka mi se jave u porukama... Naime šta me pati, kada u openbullet ubacim neki config i krenem da skeniram on ništa ne nalazi, ali kada proverim config u editu sa validnim mac-om on je pronađe i sve bude ok. Da li možda treba da smanjim BOTS ili šta već treba? Hvala svima ko god se javi
Proveri ako ti u config.ini upisato za mac skeniranje.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Evo frajer prodaje liste prikupljene vjerovatno skriptama koje se dijele i prodaju okolo. Aferim. Što se mene tiče nema više dijeljenja. Onih nekoliko ljudi za koje znam da su pouzdani dobiće moj skype i imati uvijek listu za gledanje.
Svi ostali kojima treba lista evo link pa neka kupe za 10 eura od papka. Ili neka odu na forum onom drugom papku i od njega kupe.

 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Evo frajer prodaje liste prikupljene vjerovatno skriptama koje se dijele i prodaju okolo. Aferim. Što se mene tiče nema više dijeljenja. Onih nekoliko ljudi za koje znam da su pouzdani dobiće moj skype i imati uvijek listu za gledanje.
Svi ostali kojima treba lista evo link pa neka kupe za 10 eura od papka. Ili neka odu na forum onom drugom papku i od njega kupe.

E druže... Jedni prodaju drugi dele kao ludi i onda kažu ako sam nađeš to će raditi, a TELEGRAM je prepun grupa koji kače mac adrese od servera raznoraznih ono je katastrofa, čak sam imao prilike da vidim da je objavljivano i neki mac adresa koje sam i sam koristio dugo dugo kad ono nema tu više "jedinstvenih" iliti ono što i sami nađemo pa da valja duže vreme... Predaleko je otišlo od kako je sve ovo obelodanjeno, al ajd ne može se sa rogatima nikad bosti... Mlađi sam od mnogih ovde pa i na nekim drugim forumima, ali opet ne mogu da ispratim šta se sve do sad promenilo koliko je toga uništeno zbog ljudske gluposti. Ali ratovi i svađe i javnog prikazivanja rupa u serverima je za sad prošlo, forumi su nam svi lepo zamrli od kako se sve zna i od kako je svima sve ovo na izvolite... Žalosno je što nema više one energije kao pre, dopisivanja, upoznavanja sa ljudima... Jbg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom