Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Hvala puno prijatelju na listi. Mislio sam da li neko ima Premium Accaunt viska za aktivaciju aplikacije TiviMate.
Po meni je ovo najbolja aplikacija za gledanje iptv-a. Na zalost nemam premium accaunt :/
Ne košta te nista da pitaš ali odgovor se unaprijed zna, niko neda ono sto kupi sopstvenim novcem, dijele se samo ukradene stvari tako da ti je najlakse izdvojit 27 eura i miran si za vazda

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Ne košta te nista da pitaš ali odgovor se unaprijed zna, niko neda ono sto kupi sopstvenim novcem, dijele se samo ukradene stvari tako da ti je najlakse izdvojit 27 eura i miran si za vazda

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
28,99 Eura. Sad sam bio instalirao app da vidim kolika je cijena.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Probajte ovaj plejer, dostojna zamjena za tivimate, al da budem iskren, kupio sam još jednu licencu za tivimate jer je previše TV-a u familiji, a poanta je u klincima, u tivimate u je najlakše maknut xxx iliti for adults, a kaj se tiće vstro playera obavezno verzija 7.6.6 jer novija ne radi na uredjajima koji nisu iz strong grupacije, iliti mecool...
https://m.apkpure.com/vstro-player/com.vs.vsplayer/download/51-APK?from=versions/version
Автоматски споено мислење:

28,99 Eura. Sad sam bio instalirao app da vidim kolika je cijena.
Kaj, je, je... Najbolja, pregledna, user friendly, ali, jeb ga, košta.....
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Probajte ovaj plejer, dostojna zamjena za tivimate, al da budem iskren, kupio sam još jednu licencu za tivimate jer je previše TV-a u familiji, a poanta je u klincima, u tivimate u je najlakše maknut xxx iliti for adults, a kaj se tiće vstro playera obavezno verzija 7.6.6 jer novija ne radi na uredjajima koji nisu iz strong grupacije, iliti mecool...
https://m.apkpure.com/vstro-player/com.vs.vsplayer/download/51-APK?from=versions/version
Автоматски споено мислење:


Kaj, je, je... Najbolja, pregledna, user friendly, ali, jeb ga, košta.....
Da, al zato imay 5 uredjaja i mjenjas ih kad hoces, jedan brises drugi dodajes, TiviMate je zakon
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Imam osjećaj da bi pojedini ovdje najrađe da im netko drugi kupi tv, android box, aplilaciju i još da ukradu tuđu listu. Pa brate kupi bar nešto ako već neznaš sam. Pa da moram stalno nekog drugog molit za nešto odavno bi odustao i kupio. Bez ljutnje ali tako je. Kako te liste uopće rade na jednu konekciju? Ako gleda onaj što je kupio. Nisam odavno gledao takve. Sad više manje gledam stalker portale. Batalio sam ove portale c.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Meni nije jasno ajde prepucavali smo se ovdje,svadali nadam se da smo ipak odrasli i prevazisli te stvari.Barem ja jesam za druge neznam,ljudski je prastati.
Al ocu vam nesto drugo rec.Nekoji znaju za to koji se druze samnom.
Zasto koristit te silne apk placat,imat liste na 3 uredaja u 10 apk i nazadnje pola stuca.Sve to mozete dobit sa 1 uredajem,i vise od toga a radit ce vam sve doslovce bukvalno sve sta se moze gledat.Slika odlicna nema stucanja.
Ja vam mogu ovdje slikat od a pa do ž sve liste da rade.Uredaj oko 110 eur dode al vredi svaki cent.Sad ce ovdje neko rec tivi mate bolji e pa nije to vam mogu potvrditi ljudi koji koriste obe stvari.
I fino sve na jednom mjestu sekunda prebacivanje.Ja ne pamtim kad sam zadnji put palio skenere a sve radi.
Ima tu nekolicina koji se kreceju pa neka potvrde dal stoji to sta pisem.
Ne mozete si poklonit ljepsi novogodisnji il bozicni dar od toga.To je vrh iptv,nema bolje trenutno,a svasta sam isprobavao.
 
Член од
19 август 2018
Мислења
149
Поени од реакции
508
Meni nije jasno ajde prepucavali smo se ovdje,svadali nadam se da smo ipak odrasli i prevazisli te stvari.Barem ja jesam za druge neznam,ljudski je prastati.
Al ocu vam nesto drugo rec.Nekoji znaju za to koji se druze samnom.
Zasto koristit te silne apk placat,imat liste na 3 uredaja u 10 apk i nazadnje pola stuca.Sve to mozete dobit sa 1 uredajem,i vise od toga a radit ce vam sve doslovce bukvalno sve sta se moze gledat.Slika odlicna nema stucanja.
Ja vam mogu ovdje slikat od a pa do ž sve liste da rade.Uredaj oko 110 eur dode al vredi svaki cent.Sad ce ovdje neko rec tivi mate bolji e pa nije to vam mogu potvrditi ljudi koji koriste obe stvari.
I fino sve na jednom mjestu sekunda prebacivanje.Ja ne pamtim kad sam zadnji put palio skenere a sve radi.
Ima tu nekolicina koji se kreceju pa neka potvrde dal stoji to sta pisem.
Ne mozete si poklonit ljepsi novogodisnji il bozicni dar od toga.To je vrh iptv,nema bolje trenutno,a svasta sam isprobavao.
Sve si reko samo ne ono najvažnije koji je to uredjaj od 110 eur?
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
273
Поени од реакции
396
Nije mi jasno, ajde, tukli smo se ovdje, borili, nadam se da smo ipak odrasli i prebrodili ove stvari.
Al ocu vam nesto drugo.Nekoji znaju za to koji se druze samnom.
Zasto koristis moc apk placanje ima liste 3 uredjaja u 10 apks i na kraju pola stuca.Mozes sve dobiti sa 1 uredjajem i vise od toga radit ce ti bukvalno sve sto se moze pogledati. Super slika, bez padova.
Ovdje mogu slikati sa pa do ž sve liste da rade.Naruči oko 110 eur dode al vredi svaki cent.Sad ce ce neko rec tivi mate bolje e pa nije to vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom vom.
Uredim sve na jednom mjestu drugi put prebacivanjem.Ne sjećam se kad sam zadnji put uključio skener i sve je radilo.
Ima ih nekoliko koji se sele, pa neka potvrde je li istina ovo što pišem.
Bolji novogodišnji poklon od toga sebi ne možete dati.To je vrh iptv, nema boljeg trenutno, ali sve sam probao.
Pa hajde napiši nam koji je box i slikaj biti će netko zainteresiran.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom