Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Ovde je postalo kao na piljacu samo svadje i prepiranje koje bolji.Mesto da uzmete ljudima da pomazete ,vec treci dan sam napisao ako neko zeli da mi da neku listu niko nije ni rekao dacemo ili necemo alibzato 100 posta samo svadja i svadja necu reci dobivao sam.liste ali radilo je po 10 dana i ponovo mrak.Niste duzni da mi dajete ali to je dobra volja ako neko zeli dati.Izvinite na smetnji.
Skroz si u pravu, zalosno je sto se ovde vredjanja tolerisu ali.. to je do korumpirane administracije, ko se meni obratio ja sam pomogo.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Da ti nisi popušio neki stokholski sindrom. Ja sam te stavio ad acta jer mi nisi zanimljiv tako da mi ne pada na pamet da ti pišem na pm.
Popusio ja ne popusio bilo kakve sindrome raskrinkan si tako u misiju rupu se sakri. De nas ljepi Torpedo prosvjetli sa svojim radovima alatima bilo cime jebe mu majku ja da sam od 2016 tu ja bih napravio makar neki .bat file da mi se ne smeju ljudi. O takvim stvarima da pricamo a ne te vase suplje i djeljenja tudzeg truda i rada. Sram da te bude neznas kako se zoves a kamoli jednu liniju koda napisati.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Napravio je Milutin a tebi dao Banovac.
Znaci mrtvim ocem se kunem da sa tim Banovcom nisam nikad rjec napisao ili progovorio :) Taj je tamo izgleda postao dezurni krivac.
P.S Javi se Banovac ko god da si da se ispricamo :)
Автоматски споено мислење:

Sta je vipovci neki nemiri u vasim redovima da pucamo dalje panele sve kojima imate pristup :)
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Znaci mrtvim ocem se kunem da sa tim Banovcom nisam nikad rjec napisao ili progovorio :) Taj je tamo izgleda postao dezurni krivac.
Saskon isto davao Banovcu kad ovaj jos nije bio u vipu,i obrnuto ovaj davao njima iz pozitive.Ima toga jos.A ovo za vlc pola kajgane dobilo.Meni slikali pojedinci.
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Koji su ti kome si ti pomogao, jesi li sam ili si prepisivao posteno reci :)
Sa ovim cu da zavrsim koncerzaciju s tobom. Kome sam pomogo prepoznace se kad ovo procita a ti znas ko si i sta si i koliko vredis, Ima jedna dobra stara izreka "Sto vise diras govno vise smrdi"
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Saskon isto davao Banovcu kad ovaj jos nije bio u vipu,i obrnuto ovaj davao njima iz pozitive.Ima toga jos.A ovo za vlc pola kajgane dobilo.Meni slikali pojedinci.
A jel tebi znaci nesto kad se neko zakune sa tako ozbiljnom stvari, drugo ipt pozitiva ili kako se zove vec svi znaju da ja sam tamo banovan od kako interu i dsukiu art nisam htjeo da posaljem. drug dzaba mene prozivas ja ti sa tim banovcem ili kako god se zove nisam rjec napisao nikad niti znam ko je.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Poješće vas zloba i zavist. Pljujete iz nemoći na VIP a on nikad jači. Laku noć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom