Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
To sa inboksom je jednostavno, evo neki dan me čovjek u vip pitao
Dok je bio odključan osjećao sam obavezu da svakom ko mi nešto napiše i odgovorim - bečka škola istureno odeljenje. U ovom slučaju ja procjenim kome šta da pošaljem i treba li to da uradim.
Bečka škola :D Bečka škola to radi na način da udje i kaže: šta gospoda konzumira , a ne da se sakrije i zakljuca inbox ko p...a , Balkanac klasični .. sakrije se kad ima para da se ne bi neko ogrebao za kafu ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A jebo ga ti zar je bitno šta je unutra, pa udjes u panel pa nadjes 5-6 restrimerskih listi , jos par izvora, ostalo sve jedna konekcija . Ćejf je provaliti , nije bitno šta je unutra ..nije niko gladan listi, ovo je kleptomanija ;)
Drugo je panel a drugo ott pleyer.To je istocni pleyer rusi,rumuni i po koji talijan
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
pa ja sam jucer pital dok je bila akcija, pa sam samo dobil lajkića, nije da mi je neophodna lista, ja kolko sam doma, ja si nađem/posložim nešto, nego tast mi je problem, nema me doma, po terenu sam pa mu ne mogu mjenjati listu dok rikne, i čovjek je tužan... tužna prića :P ciljam na višekonekcijsku :) ili neku koja podnosi ak se gazda ukljući...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom