Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
primetio sam da se mnogi uvlace u dupe odredjenim ljudima, i kad postanu vip, onda pocnu mudrovati i glumiti svetce....a pri tome moraju da cute, posto se koriste tudjim alatima i tudjim znanjem.....pa kad vec morate da cutite, onda ne mudrujte i ne pravite se male mace.....a mi koji koristimo iskljucivo svoje znanje i alate, mozemo da se sprdamo koliko hocemo i kako hocemo....a kome smeta njegov problem...znanje se ne uci u vip/u... nego u skoli i iskustvom godinama......
Автоматски споено мислење:



nemoj objavljivati ovo, znas da ima ovde onih koji mogu da sruse ott (ott je baza sa hiljdama lista), pa odakle cemo izvlaciti visekonekcijske.... :) :) :)
Ott ti orlova muda na zaru tu trebas da izgulis jedan sleper krumpira rucno da bi nasao nesto,3500 ulaza imam u tih ulaza 5 pisljivih lista da rade i to rusi,tu i tamo nekoja zaluta.Sta mislis da ti koji koriste ott imaju visekonekcijske mos mislit.Vas dvojica telepatski zajedno ulazite na forum i izlazite,malo vas pratim ko da ste si nesto u rodu.Niste valjda u braku ti si za nijansu, na musko vuces.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
I ja sam gresan ,oprostite mi unapred.
E lepo vas molim nemoj neko da dira ovog panelrezaca ,obidjite ga ko boga vas molim.
On je samo moj i boziji.
Ucinicu dobro delo.
:LOL:
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Ott ti orlova muda na zaru tu trebas da izgulis jedan sleper krumpira rucno da bi nasao nesto,3500 ulaza imam u tih ulaza 5 pisljivih lista da rade i to rusi,tu i tamo nekoja zaluta.Sta mislis da ti koji koriste ott imaju visekonekcijske mos mislit.Vas dvojica telepatski zajedno ulazite na forum i izlazite,malo vas pratim ko da ste si nesto u rodu.Niste valjda u braku ti si za nijansu, na musko vuces.
ako se dobro secam, ne pomenuh te nigde i nikada...a vidim da pises razne brljotine, sta smatram za tvoj problem... tako da ne vidim sta je tvoj problem.......i ne pitah te nikada gde si ulazio, i sta si nasao... itd itd.....
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ti si pobrkao svrhu ovog druženja po forumima pa tako i u nekoj VIP sekciji. Mi (ja) smo ovde zbog potrebe da gledamo ono što ne možemo regularnim putem. Ti si ovde da uništavaš konkurenciju i mlatiš praznu slamu. "Čopor" je društvo u kojem se ljudi druže (sa akcentom da druže) i razmjenjuju znanje. E sad što je nekima krivo što nisu u tom društvu nego čekaju kost koja ostane iza čopora....
Ja nisam gundjao nit gunđam ko Mrgud iz Štrumpfova na ono šta se ovdje dešava , zaboli me neka stvar nek objavljuje sta ko hoće dok ti i takvi kao ti samo kritkujete , a držite inboxe zaključane ;)
To je poenta cijele priče , opravdano pravo da kritikuje ima samo onaj tko čini nešto revolucionarno ,a ne ko kenja ;) da pojednostavim , pozoves tu 10 ljudi da im podijelis listu u inbox i onda kritika na off topice stoji , a u protivnom ćutiš ;)
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Ja nisam gundjao nit gunđam ko Mrgud iz Štrumpfova na ono šta se ovdje dešava , zaboli me neka stvar nek objavljuje sta ko hoće dok ti i takvi kao ti samo kritkujete , a držite inboxe zaključane ;)
To je poenta cijele priče , opravdano pravo da kritikuje ima samo onaj tko čini nešto revolucionarno ,a ne ko kenja ;) da pojednostavim , pozoves tu 10 ljudi da im podijelis listu u inbox i onda kritika na off topice stoji , a u protivnom ćutiš ;)
To sa inboksom je jednostavno, evo neki dan me čovjek u vip pitao
Dok je bio odključan osjećao sam obavezu da svakom ko mi nešto napiše i odgovorim - bečka škola istureno odeljenje. U ovom slučaju ja procjenim kome šta da pošaljem i treba li to da uradim.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.461
Ja nisam gundjao nit gunđam ko Mrgud iz Štrumpfova na ono šta se ovdje dešava , zaboli me neka stvar nek objavljuje sta ko hoće dok ti i takvi kao ti samo kritkujete , a držite inboxe zaključane ;)
To je poenta cijele priče , opravdano pravo da kritikuje ima samo onaj tko čini nešto revolucionarno ,a ne ko kenja ;) da pojednostavim , pozoves tu 10 ljudi da im podijelis listu u inbox i onda kritika na off topice stoji , a u protivnom ćutiš ;)
Pozovi zmaja u pomoc
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ott ti orlova muda na zaru tu trebas da izgulis jedan sleper krumpira rucno da bi nasao nesto,3500 ulaza imam u tih ulaza 5 pisljivih lista da rade i to rusi,tu i tamo nekoja zaluta.Sta mislis da ti koji koriste ott imaju visekonekcijske mos mislit.Vas dvojica telepatski zajedno ulazite na forum i izlazite,malo vas pratim ko da ste si nesto u rodu.Niste valjda u braku ti si za nijansu, na musko vuces.
A jebo ga ti zar je bitno šta je unutra, pa udjes u panel pa nadjes 5-6 restrimerskih listi , jos par izvora, ostalo sve jedna konekcija . Ćejf je provaliti , nije bitno šta je unutra ..nije niko gladan listi, ovo je kleptomanija ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom