Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
cemu takvo ponasanje o_O jesi li siguran da ne moze
Автоматски споено мислење:


moji odgovori su vrlo jednostavni, ne razumem sta ti tu nije jasno ;)
Автоматски споено мислење:

i sad ocekujete da vam se nesto objasni :confused:
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

kako, pa na njoj se vidi player i plugin
(mada moze i neki drugi player i plugin da pomognu)
Nemozes tu nekog naucit treba oprema,a i volja za cardsaring,ako toga nema nista od toga,a treba tu i znanja nije to iptv.
Автоматски споено мислење:

cemu takvo ponasanje o_O jesi li siguran da ne moze
Автоматски споено мислење:


moji odgovori su vrlo jednostavni, ne razumem sta ti tu nije jasno ;)
Автоматски споено мислење:

i sad ocekujete da vam se nesto objasni :confused:
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

kako, pa na njoj se vidi player i plugin
(mada moze i neki drugi player i plugin da pomognu)
Ja ovaj put ne slikam previse dobro sve radi sad konacno smo dosli na svoje iptv ide na kline
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Mene je zanimalo samo jel moze ovaj resiver za Cardsharing ili treba drugi, koliko treba opreme da znam jel mi se uopste isplati!?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Nemozes tu nekog naucit treba oprema,a i volja za cardsaring,ako toga nema nista od toga,a treba tu i znanja nije to iptv.
Автоматски споено мислење:


Ja ovaj put ne slikam previse dobro sve radi sad konacno smo dosli na svoje iptv ide na kline
Daj objasni sta treba za cardsharing , pricate o c-linijama , koja tu oprema treba osim emulatora koji imas na tvom resiveru ! Za cardsharing prvo trebas imat malo poznavanja materije, pa nesto malo opreme i dodatno ako zelis razmjenu vrsit jednu dobar paket sat pretplate . Ili ? Dsuki :eek:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Dobro jbg to sam skontao, al reko koji mi je min neki povoljniji da bi funkcionisalo sve!?
Ukoliko nemas nekog da ti da neku od linija danas najvise upotrebljavanu C jer se nemoze reshare ili da kupis od nekog stabilnog servera tu liniju , svaki resiver ti je bezveze ma koliko da je dobar ili ne , proslo je vrijeme kljuceva :) .
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Nemoj se uopste mucit postavljat sat antenu !
Ma satelitska mi je postavljena na kuci nisam je ni skidao iako ne radi vec pa par godina!
Kad se preslo na Cardsharing nisam htio da se raspitujem za to jer nisam imao net, a nisam zelio ni da ulazem nesto zezam se uzeo sam Total TV!
Et sad onako postavim pitanje ako nema nesto zapentljancije i ulaganja, reko mozda bih pokusao!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mene je zanimalo samo jel moze ovaj resiver za Cardsharing ili treba drugi, koliko treba opreme da znam jel mi se uopste isplati!?
Mozes kupit neki hd resiver gdje mozes rucno ukucavat c linije,ja imam dreambox on je malo zeznut trebas dosta ucit,motor obavezno trebas oko 50 eur,resiver isto oko 50 eur,tanjur neznam koja je cijena.Pa onda ovdje nades testove testiras vidis sta ti odgovara a i dobices sve odgovore sta te zanima,to ti najednostavnije
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Ukoliko nemas nekog da ti da neku od linija danas najvise upotrebljavanu C jer se nemoze reshare ili da kupis od nekog stabilnog servera tu liniju , svaki resiver ti je bezveze ma koliko da je dobar ili ne , proslo je vrijeme kljuceva :) .
Imam jednog lika rekao je ako se ikad odlucim da ce mi dati linije, sa tim nebih imao posla da trazim! I da je to opet aktuelno u zadnje vrijeme i kvalitetnije nego IPTV i on gleda tako
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Ukoliko nemas nekog da ti da neku od linija danas najvise upotrebljavanu C jer se nemoze reshare ili da kupis od nekog stabilnog servera tu liniju , svaki resiver ti je bezveze ma koliko da je dobar ili ne , proslo je vrijeme kljuceva :) .
Imam jednog lika rekao je ako se ikad odlucim da ce mi dati linije, sa tim nebih imao posla da trazim! I da je to opet aktuelno u zadnje vrijeme i kvalitetnije nego IPTV i on gleda tako
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Ma satelitska mi je postavljena na kuci nisam je ni skidao iako ne radi vec pa par godina!
Kad se preslo na Cardsharing nisam htio da se raspitujem za to jer nisam imao net, a nisam zelio ni da ulazem nesto zezam se uzeo sam Total TV!
Et sad onako postavim pitanje ako nema nesto zapentljancije i ulaganja, reko mozda bih pokusao!
Sad vidis s tim likovima iz Totala vjerovatno imas pravo na EON a to ti je aplikacija koju mozes instalirat na Smart Tv novije generacije , android uredjaje i apple takodje ! I eto ti stabilne Iptv ;) bolje ti netreba . Jer imali su jedno vrijeme ponudu ako imas Total , imas pravo na tu aplikaciju besplatno , odi na njihovu stranicu i procitaj !
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Mozes kupit neki hd resiver gdje mozes rucno ukucavat c linije,ja imam dreambox on je malo zeznut trebas dosta ucit,motor obavezno trebas oko 50 eur,resiver isto oko 50 eur,tanjur neznam koja je cijena.Pa onda ovdje nades testove testiras vidis sta ti odgovara a i dobices sve odgovore sta te zanima,to ti najednostavnije
Imam antenu sa motorom postavljena na kuci, imam lika koji ce mi dati linije! Znaci preostaje mi HD resiver oko 50 eura i malo da proucim kako ubaciti
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Koristio SAT godinama i vecinu Emu-a probao. Od Gboxa do Oscam-a
Prvi linux box mi je bio Triple Dragon a zadnji VU+ Ultimo.
Dbox nikad nisam kupio samo zbog toga sto vecina su ga imali ali nije bio bolji od ovih gore.
Ako covek nema neku karticu cardsaring nema smisla jer ne mozes da izaberes "peers".
P. S.
Moj Vu+ Ultimo VFD skin od BlackHole image servers. Prvi skin koji je imao "Analog Klock" :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom