Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ne dam ja moju satelitsku nikoomee :D
Ja imam dve sa motorom,ma slika mrak kvaliteta satelitska i iptv nebo i zemlja.Dobra c linija vredi vise nego 10 panela ful.A znase kad treba u lov ici na to,usput nade se svasta ja sam neki dan za 40 programa raznih skenera nasao python skripte u jednom racunalu.Moram to sad povadit i dat na procjenu koliko to vredi
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
O čemu ti pričaš uopšte? Za sada se na pozitive može ući samo preporukom i to je to. Niko nikome ne naplaćuje ništa. Otvorene su registracije na drugim forumima, na oazi, dvorištu, tbc...
Nije mi fakat jasno tvoje izlaganje od samog početka. Ne znam šta bi ti su suštini htio. Da se registruješ na forum i da ti neko da, ne samo dobre liste, nego i znanje? Prijatelju, treba vremena da se dođe do nekih stvari. Daću ti primjer: ja sam se na kajganu registrovao prije 2 godine i tada sam započeo priču oko IPTV. Nisam imao ideje kako se dolazi do listi osim da pitam intera, dsukija, alfu, rapču i još neke ljude da mi pošalju. Danas sam u staff-u tri jaka foruma. Zašto? Prvo, borio sam se kao lav da naučim neke stvari. Drugo, dao sam ljudima do znanja da mi mogu vjerovati i to je najbitnija stvar.
Svi se mi ovdje bavimo IPTV problematikom iz hobija. Nikakve materijalne koristi od toga nemamo.
Pozdrav
@pyrana svaka ti je rijec na mijestu. zagrijat fotelju i pronit na citanje i testiranje dok nepocne da se dize magla pred ocima.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Prestale da se dele visekonekcijske liste zato sto neki clanovi brzo prenesu na nekim drugim forumima i ta lista se brzo unisti.Pozdrav svima
Nisu se prestale delit samo se sada stavljaju za clanove foruma,kod nas ih ima sve puno,i to vrhunskih lista.Bila je prilika za svakoga forum je bio otvoren, sad vise nije i nece bit ono registrira se svako,jedino po preporici clana foruma koji jamci za doticnog.Sta to znaci ako taj napravi pizdariju i taj koji ga doveo snosi odgovornost.Ja uvijek velim bolje da nas 200 kvalitetnih nego 1000 ono da razbucaju sve.Ja licno ovdje ne dijelim vise nista sta je bilo bilo je.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Ja imam dve sa motorom,ma slika mrak kvaliteta satelitska i iptv nebo i zemlja.Dobra c linija vredi vise nego 10 panela ful.A znase kad treba u lov ici na to,usput nade se svasta ja sam neki dan za 40 programa raznih skenera nasao python skripte u jednom racunalu.Moram to sad povadit i dat na procjenu koliko to vredi
Imam i ja sa motorom al je ne koristim od kako se vec dugo godina ne mogu otkljucavati kanali onim kljucevima a nema skoro ni jedan FTA osim par muzickih! Koji mi je min resiver potreban da imam koristi od te satelitske!? Ovaj sto imam mislim da nista ne vrijedi neki Opticum 4100c!
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Ај јас едно ботско прашање. Дали ако најдам мац да речеме од two Brothers, и гледам преку сталкер, дали ако се пушти тој што му е платена кај мене ке прекине или ке продолжи? И дали ова важи за сите сталкери
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
I ti se razbiras u toa ko jas u sidanje ili heklanje.Ne bidi smesen so toj resiver nemoze nisto apsolutno nisto,samo FTA kanali.
cemu takvo ponasanje o_O jesi li siguran da ne moze
Автоматски споено мислење:

Pa druze ako moze nesto objasni, ali koliko znam da ne moze sa ovim resiverom! Nikako ne razumijem tvoje odgovore haha, jel to neka vrsta humora :D
moji odgovori su vrlo jednostavni, ne razumem sta ti tu nije jasno ;)
Автоматски споено мислење:

i sad ocekujete da vam se nesto objasni :confused:
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

kako, pa na njoj se vidi player i plugin
(mada moze i neki drugi player i plugin da pomognu)
 
Последно уредено:
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Автоматски споено мислење:

i sad ocekujete da vam se nesto objasni :confused:
Автоматски споено мислење:

[/QUOTE]
Pa ocekivao sam da se objasni zasto ne, ako nista da kazes jel moze sa ovim resiverom ili neki drugi moram!? Nisam razumio, sta ni vezano za to ne mogu ocekivati da ce ovdje neko pomoci?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ubacis c liniju u plugin i gledas ;)
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

i sad ocekujete da vam se nesto objasni :confused:
Автоматски споено мислење:

Pa ocekivao sam da se objasni zasto ne, ako nista da kazes jel moze sa ovim resiverom ili neki drugi moram!? Nisam razumio, sta ni vezano za to ne mogu ocekivati da ce ovdje neko pomoci?
[/QUOTE]
jesi li mene nekada pitao za neku pomoc ;)
Автоматски споено мислење:

jel' risiver digitalni, jel' gledas free kanale, (HD) onda mozes i zakljucane (HD) ;)
 
Последно уредено:
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Pa dobro koliko znam odavno ne mogu zakljucani, jer su promjenili zastite, cini mi se da se zvao digi sat tako nesto paket koji sam otkljucavao! Kasnije je to stalo, ostali FTA samo.

A sada na slici vidim da gledas na kompu, mene zanima jel moze na tv-u, a ne da moram povezati na komp i player neki!?
Автоматски споено мислење:

I da resiver mi ne podrzava ni HD kanale, nije DVB-S2 nego DVB-S!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa dobro koliko znam odavno ne mogu zakljucani, jer su promjenili zastite, cini mi se da se zvao digi sat tako nesto paket koji sam otkljucavao! Kasnije je to stalo, ostali FTA samo.

A sada na slici vidim da gledas na kompu, mene zanima jel moze na tv-u, a ne da moram povezati na komp i player neki!?
malo znas, treba jos da ucis ;)
Автоматски споено мислење:

e, mnogi bi to da gledaju na TV-u sa satelitskim prijemom, ali je to jos nemoguce (koliko ja znam) ;) :D
Автоматски споено мислење:

zato je comp zakon ;)
Автоматски споено мислење:

Pa dobro koliko znam odavno ne mogu zakljucani, jer su promjenili zastite, cini mi se da se zvao digi sat tako nesto paket koji sam otkljucavao! Kasnije je to stalo, ostali FTA samo.

A sada na slici vidim da gledas na kompu, mene zanima jel moze na tv-u, a ne da moram povezati na komp i player neki!?
Автоматски споено мислење:

I da resiver mi ne podrzava ni HD kanale, nije DVB-S2 nego DVB-S!
onda gledas zakljucane SD kanale ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom