Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 јануари 2016
Мислења
65
Поени од реакции
72
Momentalno satelitskata raboti kako luda ....ako ima samo nekoj po saglam linija ke bide uste podobra hahah pozzz
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ne idemo mlađi i umiremo lakše i brže
Nitko ne zna koliko će još da izdrže
Ove noge, ove ruke, ovo srce što tuče.
Na našim tijelima mogu otkrivati i uče.

Dan za danom smo slabiji i bezglasni,
Naš odnos godinama ponekad i zakasni.
Ja vjerujem ipak da će sve na svoje
Ja vjerujem, bit će bolje zlato moje...

Uvijek nam ostaje ljubav za dijeliti.
Ljubav će sve naše rane zacijeliti.
Tako je lakše i zaspati naboranih vjeđa
Gledajmo se u oči, ne u leđa...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
A mislis za taj forum sto on prica, nije clanstvo kao u vecini neka donacija i slicno, nego preporuka!?
O čemu ti pričaš uopšte? Za sada se na pozitive može ući samo preporukom i to je to. Niko nikome ne naplaćuje ništa. Otvorene su registracije na drugim forumima, na oazi, dvorištu, tbc...
Nije mi fakat jasno tvoje izlaganje od samog početka. Ne znam šta bi ti su suštini htio. Da se registruješ na forum i da ti neko da, ne samo dobre liste, nego i znanje? Prijatelju, treba vremena da se dođe do nekih stvari. Daću ti primjer: ja sam se na kajganu registrovao prije 2 godine i tada sam započeo priču oko IPTV. Nisam imao ideje kako se dolazi do listi osim da pitam intera, dsukija, alfu, rapču i još neke ljude da mi pošalju. Danas sam u staff-u tri jaka foruma. Zašto? Prvo, borio sam se kao lav da naučim neke stvari. Drugo, dao sam ljudima do znanja da mi mogu vjerovati i to je najbitnija stvar.
Svi se mi ovdje bavimo IPTV problematikom iz hobija. Nikakve materijalne koristi od toga nemamo.
Pozdrav
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
O čemu ti pričaš uopšte? Za sada se na pozitive može ući samo preporukom i to je to. Niko nikome ne naplaćuje ništa. Otvorene su registracije na drugim forumima, na oazi, dvorištu, tbc...
Nije mi fakat jasno tvoje izlaganje od samog početka. Ne znam šta bi ti su suštini htio. Da se registruješ na forum i da ti neko da, ne samo dobre liste, nego i znanje? Prijatelju, treba vremena da se dođe do nekih stvari. Daću ti primjer: ja sam se na kajganu registrovao prije 2 godine i tada sam započeo priču oko IPTV. Nisam imao ideje kako se dolazi do listi osim da pitam intera, dsukija, alfu, rapču i još neke ljude da mi pošalju. Danas sam u staff-u tri jaka foruma. Zašto? Prvo, borio sam se kao lav da naučim neke stvari. Drugo, dao sam ljudima do znanja da mi mogu vjerovati i to je najbitnija stvar.
Svi se mi ovdje bavimo IPTV problematikom iz hobija. Nikakve materijalne koristi od toga nemamo.
Pozdrav
Pa eto shvatio si otprilike o cemu pricam,pisem vrlo jednostavno! A malo sam i kritikovao ako ne moze znanje, moze neka lista bolja, npr visekonekcijska bar jedna za nas sa ovog foruma, jer ako se povadi sve sa panela ima bar 100injak visekonekcijskih! A dobro tada si mogao tako, sada ne vjerujem da uopste ima sanse da neko upadne u tu uzu ekipu, a i treba vremena za to!

I da ta 3 foruma sto si nabrojao ne mogu pronaci(oaza, dvoriste,tbc)da vidim sa kod njih ima!?
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Pa eto shvatio si otprilike o cemu pricam,pisem vrlo jednostavno! A malo sam i kritikovao ako ne moze znanje, moze neka lista bolja, npr visekonekcijska bar jedna za nas sa ovog foruma, jer ako se povadi sve sa panela ima bar 100injak visekonekcijskih! A dobro tada si mogao tako, sada ne vjerujem da uopste ima sanse da neko upadne u tu uzu ekipu, a i treba vremena za to!

I da ta 3 foruma sto si nabrojao ne mogu pronaci(oaza, dvoriste,tbc)da vidim sa kod njih ima!?
Da, treba vremena, o tome ti i pričam. Ima višekonekcijskih ali se ne daju svakome... Čovjek je nedavno u PP dao na ovom forumu višekonekcijsku listu i u roku od 20 minuta lista je završila na bugarskom forumu...
Evo na ovim forumima ćeš u otvorenoj sekciji naći stotine listi koje još uvijek rade...

 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Da, treba vremena, o tome ti i pričam. Ima višekonekcijskih ali se ne daju svakome... Čovjek je nedavno u PP dao na ovom forumu višekonekcijsku listu i u roku od 20 minuta lista je završila na bugarskom forumu...
Evo na ovim forumima ćeš u otvorenoj sekciji naći stotine listi koje još uvijek rade...

A nikad necu shvatiti te ljude sto im nesto das i jos kazes da cuva, ne siri i onda poleti da podijeli kome god stigne, kao da ce ga neko cijeniti zbog toga! A to se siri brze nego korona, das na drugi forum i ode, oni dalje i jbg predje limit..Ja sam imao jednu visekonekcijsku i radila extra!
A dobro razumijem da se ovdje postavi da bi brzo zavrsila na drugim forumima, zato najbolje pm u koga si siguran!

Hvala za linkove!!!
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
A nikad necu shvatiti te ljude sto im nesto das i jos kazes da cuva, ne siri i onda poleti da podijeli kome god stigne, kao da ce ga neko cijeniti zbog toga! A to se siri brze nego korona, das na drugi forum i ode, oni dalje i jbg predje limit..Ja sam imao jednu visekonekcijsku i radila extra!
A dobro razumijem da se ovdje postavi da bi brzo zavrsila na drugim forumima, zato najbolje pm u koga si siguran!

Hvala za linkove!!!
Nema na čemu... Sad je do tebe da budeš aktivan na forumima, da učestvuješ u radu, a listi će biti uvijek
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Ja ne znam zašto ljudi kukaju danas.... Iskreno ne znam kako su sve skripta koje su koristili neki ljudi i koji su pravili skripta sa ovih foruma završile sve te skripta kod turaka i turci sve okačili javno na YouTube.... I to za sve skener koji su se i koristili i koriste se i dan danas... Žalosno je to što se desilo al jbg... I nije baš tačno to da svi mac-ovi koji su povađeni rade, sve što se povadilo pola od toga više ne radi i jbg, previše je ovo otišlo u krivom smeru, drago mi je što je to konačno uništeno zbog ovih što se konstantno zajebava ju i duvaju na forumima i dan danas... A za sve ostale koji ne znaju kako doći do mac adresa imaju sve na YouTube i to sve da skinu i programe i skripta, baš sve... Pozz kajgano
Автоматски споено мислење:

I samo da se javim @zokiniko ...pozdrav legendo i veliki čoveče...
@B3H3M07H Nemoj ga Hvaliti, dobit ćeš hlađenje na klupi...:) :) :)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881

Kajgana Shop

На врв Bottom