Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Може на пм mac за king-box.club, сакам да видам што канали има, или да ми пушти некој листа на канали па ке скенирам ако ми се свиѓа. Фала
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ne more se čovik silit,
Ne more se tuga smirit,
Ni izmirit, ni izvagat,
Ne more se čovik lagat...

Nije tuga da se pipa,
Nije tuga, šesna, lipa,
Ma se uvik u nas smisti,
Niko od nas nije isti.

U čekanju, mir se stiva,
Pa je svaka slika živa,
Pa se vratu smij i gušti,
Isprid dvora lišće šušti...

Ne more se čovik patit,
Ne more se ništa vratit,
Ma je tvrda ova vira,
Ća nas drži, ća nas tira...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pozdrav svim prijateljima , vidim da je forum malo zivnuo i to me raduje. :)

Imam jedno pitanje koje nije vezano iskljucivo za IPTV , ali vjerujem da ima tu informaticara koji mogu strucno odgovoriti.
Ako imas podatak za mac adresu odredjenog aparata koji je spojen na odredjeni IP koji vidis , da li je dalje uopce moguće pratiti tu mac adresu , odnosno njeno dalje spajanje na druge IP adrese?
Pojednostavljeno , da li se preko mac adrese uredjaja mogu pratiti IP adrese na koje se taj uredjaj dalje svaki puta spaja ?
Автоматски споено мислење:

i, jos nesto, drimove gledate obicno na portu 8001, a mozete ih traziti na raznim drugim portovima, i ne zaboravite, da listu jedne drzave, mozete gledati na adresi drima iz druge drzave, i to sam vec rekao nekoliko puta, jer zavisi s kog satelita ide

Pozdrav kralju drimova .. kad sam dosao tu moj drim je bio gledati drim i onda sam zahvaljujuci tebi ispunio san :D
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pozdrav svim prijateljima , vidim da je forum malo zivnuo i to me raduje. :)

Imam jedno pitanje koje nije vezano iskljucivo za IPTV , ali vjerujem da ima tu informaticara koji mogu strucno odgovoriti.
Ako imas podatak za mac adresu odredjenog aparata koji je spojen na odredjeni IP koji vidis , da li je dalje uopce moguće pratiti tu mac adresu , odnosno njeno dalje spajanje na druge IP adrese?
Pojednostavljeno , da li se preko mac adrese uredjaja mogu pratiti IP adrese na koje se taj uredjaj dalje svaki puta spaja ?
Автоматски споено мислење:




Pozdrav kralju drimova .. kad sam dosao tu moj drim je bio gledati drim i onda sam zahvaljujuci tebi ispunio san :D
odgovorio bih ti da znam, ali ne znam, nisu drimovi u pitanju, :D puno pozdrava
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Дали некој има пробано , на LG WebOS, со подесување на plex server на лаптоп , да успее да гледа иптв преку PLEX со менување на мак адресата на лаптопот (она што го прави всушност stalker player), да се избегне моментот за потреба од андроид box или Share Screen од лаптоп на ТВ
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Pozdrav svim prijateljima , vidim da je forum malo zivnuo i to me raduje. :)

Imam jedno pitanje koje nije vezano iskljucivo za IPTV , ali vjerujem da ima tu informaticara koji mogu strucno odgovoriti.
Ako imas podatak za mac adresu odredjenog aparata koji je spojen na odredjeni IP koji vidis , da li je dalje uopce moguće pratiti tu mac adresu , odnosno njeno dalje spajanje na druge IP adrese?
Pojednostavljeno , da li se preko mac adrese uredjaja mogu pratiti IP adrese na koje se taj uredjaj dalje svaki puta spaja ?
Автоматски споено мислење:




Pozdrav kralju drimova .. kad sam dosao tu moj drim je bio gledati drim i onda sam zahvaljujuci tebi ispunio san :D
I ti imaš server.. Koja je tvoja lista aa? Da stvarno.. Bilo bi lakse blokirat mac.. A ne, oni restartataju ruter i opet gledaju... Cccc.
Samo da ti kazem.. Ja sam nedavno promjenio mac adresu svog android boxa.. A moze se i svih pstalih uređaja..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom