Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

Dobro jutro "forumkajganci", zapoceo novi radni tjedan, uzivajte. :jajce: :kafence:
Автоматски споено мислење:


Potpisujem sve napisano, ovo stavljanje listi javno, je ipak previse javno, te liste stekaju i brzo se ugase i sta si onda napravio nista korisno.:yid:
Автоматски споено мислење:

kome trebaju mac-ovi od ovih lista, a marko ce da pogodi odakle su ;):)
 
Последно уредено:
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
inace, ima "gledljivih" play token lista sa razlicitim tokenom i play tokenom (znaci, sa iste adrese razliciti tokeni)
ovo govorim, jer se tvrdilo da se te liste ne mogu gledati
Автоматски споено мислење:

"iz moje başte" samo onima kojima je potreban MAC!-Javite se na pm!!!
i ova lista je vec na netu, (ja je vec dugo imam) samo jos marko da kaze odakle si je skinuo ;):)
inace, hvala ti sto si mi je poslao
jer marko zna i koji mac saljes :D
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
inace, ima "gledljivih" play token lista sa razlicitim tokenom i play tokenom (znaci, sa iste adrese razliciti tokeni)
ovo govorim, jer se tvrdilo da se te liste ne mogu gledati
Автоматски споено мислење:


i ova lista je vec na netu, (ja je vec dugo imam) samo jos marko da kaze odakle si je skinuo ;):)
inace, hvala ti sto si mi je poslao
jer marko zna i koji mac saljes :D
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: valjda odakle je skinula,nije esmeraldaboy
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.918
Поени од реакции
7.582
Знae некој која е најдобра апликација на Android tv за M3U листа да може да гледам?
 
Член од
4 декември 2015
Мислења
234
Поени од реакции
258
inace, ima "gledljivih" play token lista sa razlicitim tokenom i play tokenom (znaci, sa iste adrese razliciti tokeni)
ovo govorim, jer se tvrdilo da se te liste ne mogu gledati
Автоматски споено мислење:


i ova lista je vec na netu, (ja je vec dugo imam) samo jos marko da kaze odakle si je skinuo ;):)
inace, hvala ti sto si mi je poslao
jer marko zna i koji mac saljes :D
Izvini Starbucks ali ja nikada ne "kopiram" liste iz neta ili forumima....Skaniram ih za svoje i za nekome ako ima potrebe,ono vişak uvek delim....Nisam ja cicija kako neki ovde samo se hvale,non stop samo "slike" pokazuju,ne Marko sve zna,ne Nostrasamus zna....auuu veç ste mi otekli jaja!!!-i plus,svi koji su trazili liste dobili su i dobiçe!!!-Pozdrav!!!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Izvini Starbucks ali ja nikada ne "kopiram" liste iz neta ili forumima....Skaniram ih za svoje i za nekome ako ima potrebe,ono vişak uvek delim....Nisam ja cicija kako neki ovde samo se hvale,non stop samo "slike" pokazuju,ne Marko sve zna,ne Nostrasamus zna....auuu veç ste mi otekli jaja!!!-i plus,svi koji su trazili liste dobili su i dobiçe!!!-Pozdrav!!!
verujem ja da je to tvoje, ali mozda marko sumnja u to, razumes ;) :)
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692

Kajgana Shop

На врв Bottom