Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
zasto si tako siguran, mozda je sa telegrama, mozda sam skenirao, mozda .....
mozda su to bolje liste od ovih tvojih rarovanih, to mogu da kazu oni, kojima sam ih dao ;)
i, ja npr. ne govorim odakle su te tvoje liste, sto ih postavljas
dok se vi složite, ja sam se nagrebo sa ta dva naslova, znači tako, uzima se sa drugih foruma,to nemoš proći tek tako, biće ćebovanja:facepalm:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Знae некој која е најдобра апликација на Android tv за M3U листа да може да гледам?
Mislim da ti je najbolji za te stvari tivimate, imas i IPTV Smarters Pro, ovaj prvi je u pro varijanti objavio tvoj kolega moderator par postova prije, a ovaj drugi skines uredno sa Google Store, nikakav problem.
Автоматски споено мислење:

dok se vi složite, ja sam se nagrebo sa ta dva naslova, znači tako, uzima se sa drugih foruma,to nemoš proći tek tako, biće ćebovanja:facepalm:
Ah da, to mi je uvijek bila enigma, ljudi uzmu nesto sa jednog foruma i objave na drugom a svi su clanovi svih, ne vidim poantu toga al' jbg, ja sam vec malo u godinama, meni mozak ne radi bas najbolje. :D
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Decki samo opusteno to sta se objavi javno to je ko da plunes u atlanski ocean.Nista se sa time ne unisti ama bas nista.Meni u zadnje vrijeme to izgleda i dosta simpaticno, tako da se uopste sa tim ne zamaram.
Mi strasni koji smo se bavili ili se jos bavimo cardsaringom, znamo dobro koju smo lovu upucali u opremu u ono vrijeme.Sa tim novcem mozes da budes kako neki vole da kazu ,da budes kralj iptv.Cak netrebas nikog ni poznavat ili slicno.Istina je kako se pojedinim ljudima vise ne daju podaci sta i kako, da puno toga duze radi od listi sa vise konekcija,pa do informacija o novim stvarima sta se tice listi,pa do skripti itd itd,,,,sve puno bolje funkcionira nego prije godinu dana i vise.Ovi ispadi pojedinaca to je samo ocaj i srzba prema nekim ljudima sa kojim su se oni druzili i sad se osjecaju zakinuti iz nekog razloga pa utjehu ili neku moc vide kad objave nekoliko listi ili neki lokalni panel.To je nista cista nula,to pokazuje nemoc te osobe.Ne vidim kako se ti mozes nekome osvetit sta objavis 10, 20 listi.A da je stvarno sve dostupno takoreci javno je samo treba malo maste i volje.I nazadnje bez akcije je sve nekako monotono onda najbolje da se svi preplatimo na total tv ili max tv ili slicno i cao pecanju.
 
Член од
4 декември 2015
Мислења
234
Поени од реакции
258
Decki samo opusteno to sta se objavi javno to je ko da plunes u atlanski ocean.Nista se sa time ne unisti ama bas nista.Meni u zadnje vrijeme to izgleda i dosta simpaticno, tako da se uopste sa tim ne zamaram.
Mi strasni koji smo se bavili ili se jos bavimo cardsaringom, znamo dobro koju smo lovu upucali u opremu u ono vrijeme.Sa tim novcem mozes da budes kako neki vole da kazu ,da budes kralj iptv.Cak netrebas nikog ni poznavat ili slicno.Istina je kako se pojedinim ljudima vise ne daju podaci sta i kako, da puno toga duze radi od listi sa vise konekcija,pa do informacija o novim stvarima sta se tice listi,pa do skripti itd itd,,,,sve puno bolje funkcionira nego prije godinu dana i vise.Ovi ispadi pojedinaca to je samo ocaj i srzba prema nekim ljudima sa kojim su se oni druzili i sad se osjecaju zakinuti iz nekog razloga pa utjehu ili neku moc vide kad objave nekoliko listi ili neki lokalni panel.To je nista cista nula,to pokazuje nemoc te osobe.Ne vidim kako se ti mozes nekome osvetit sta objavis 10, 20 listi.A da je stvarno sve dostupno takoreci javno je samo treba malo maste i volje.I nazadnje bez akcije je sve nekako monotono onda najbolje da se svi preplatimo na total tv ili max tv ili slicno i cao pecanju.
Slazem se u potpunosti,ja na primer ne volim da kopiram liste,i zasto bih to uçinio?-Bolje je da trazim od vas,od iskusnih "lovaca" nego da se "muçim" sa nekim veç objavljene liste...Kad podelim neku listu uvek provjeravam pre slanja i uvek dodajem "Dok traje-traje..."Ipak sam dosta vremena na ovom forumu i veç sam stekao neko iskustvo zahvaljujuçi vama,zato veliko hvala "majstorima":)
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
9
Поени од реакции
1
Slazem se u potpunosti,ja na primer ne volim da kopiram liste,i zasto bih to uçinio?-Bolje je da trazim od vas,od iskusnih "lovaca" nego da se "muçim" sa nekim veç objavljene liste...Kad podelim neku listu uvek provjeravam pre slanja i uvek dodajem "Dok traje-traje..."Ipak sam dosta vremena na ovom forumu i veç sam stekao neko iskustvo zahvaljujuçi vama,zato veliko hvala "majstorima":)
A nekako i mi novi moramo naučiti kako sve ovo radi :)
Автоматски споено мислење:

Slazem se u potpunosti,ja na primer ne volim da kopiram liste,i zasto bih to uçinio?-Bolje je da trazim od vas,od iskusnih "lovaca" nego da se "muçim" sa nekim veç objavljene liste...Kad podelim neku listu uvek provjeravam pre slanja i uvek dodajem "Dok traje-traje..."Ipak sam dosta vremena na ovom forumu i veç sam stekao neko iskustvo zahvaljujuçi vama,zato veliko hvala "majstorima":)
A nekako i mi novi moramo naučiti kako sve ovo radi :)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
zasto si tako siguran, mozda je sa telegrama, mozda sam skenirao, mozda .....
mozda su to bolje liste od ovih tvojih rarovanih, to mogu da kazu oni, kojima sam ih dao ;)
i, ja npr. ne govorim odakle su te tvoje liste, sto ih postavljas
dokse vi složite, ja sam se nagrebo sa ta dva naslova, znači tako, uzima se sa drugih foruma,to nemoš proći tek tako, biće ćebovanja:facepalm:
Stalno se prica o tokenu i play tokenu, pogledajte link ispod, mnogima ce biti jasnije sto je to.

toj Ti je kerova lel*
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
na minut sam izlazio i opet ulazio u listu, i tako danima (nedeljama) ;)
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
na minut sam izlazio i opet ulazio u listu, i tako danima (nedeljama) ;)
to je kad ima samo token,urediš notesom i ok, ali ako svaki kanal ima svoj play_token, onda je dosta interesantno Helper,Snooper,Fidler i još mnogo mrežnih alata )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom