Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Open Bullet ce se tek pokazati kao mocan alat kad dodjemo u situaciju da treba pozivati vanjske python ili java skripte, ali o tom potom. ;)
Ah, nisam rekao vrhunski, najbolji...., nije specijalizirana stvar za IPTV tako da je sve stvar u slaganju configa (moj config npr. ima 15 blokova,) da li radi bolje od npr. nekog plačenog software-a ili specaliziranog programa iz VIP zone, nikako, ali radi. Meni je kod Openbulleta najdraža ta sloboda, kemijaš, mrdaš, isprobaš najluđe ideje, kad spremiš pa testiraš, a to radi, strava osječaj.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
nemas ti toliko listi :angel::D
Ja kad najstariju mašinu upalim poput prve verzije salezli 40 -50 listi za sat nadjem , e sad možeš mislit sta radim sa sentry, stormom , open bulletom itd ... :D
Автоматски споено мислење:

Vidim ja svi nesto kopaju, nalaze, hvataju. Kod mene vrti ko na cirkusu iza Hita. Oci mi se ukrstise a da makne sa Hits: 0 ne daj Boze. Vrisnuo bi ko Nikola Simic kad je dobio na sportskoj. Odoh ja u prirodu brati maslacke...:)
A šta ti vrti druže, loto bez dobitka? :D
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Ja kad najstariju mašinu upalim poput prve verzije salezli 40 -50 listi za sat nadjem , e sad možeš mislit sta radim sa sentry, stormom , open bulletom itd ... :D
Автоматски споено мислење:


A šta ti vrti druže, loto bez dobitka? :D
nalazis vetar jedna i ista lista izprdena vec davno samo pogledaj kanali koj sa unutra jedni i isti,vrtis kao lud za neko dzubre i si dosal ovde i da se hvalis sram te bilo.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
nalazis vetar jedna i ista lista izprdena vec davno samo pogledaj kanali koj sa unutra jedni i isti,vrtis kao lud za neko dzubre i si dosal ovde i da se hvalis sram te bilo.
Znao sam da Bugari nemaju smisao za humor, ti si mi samo to potvrdio :D
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Ja kad najstariju mašinu upalim poput prve verzije salezli 40 -50 listi za sat nadjem , e sad možeš mislit sta radim sa sentry, stormom , open bulletom itd ... :D
Автоматски споено мислење:


A šta ti vrti druže, loto bez dobitka? :D
Vrti neke brojeve a ne puca...corak za corkom...:S
 

Kajgana Shop

На врв Bottom