Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Vau super svi imaju exenet baš lepo, nije teško za otkriti, samo da od vas slikara oni ne zatvore te jedine portove koje imamo pa ćete se slikati onda.... Od svih objava ako do sada niste naučili najgore je slika. Toliko od mene.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Vau super svi imaju exenet baš lepo, nije teško za otkriti, samo da od vas slikara oni ne zatvore te jedine portove koje imamo pa ćete se slikati onda.... Od svih objava ako do sada niste naučili najgore je slika. Toliko od mene.
Prije ce oni vidjeti konekcije nego slike,u svakom slucaju,mada je bolje da nisu objavljivali da manje korisnika to koristi,a ovako svi navalili i naravno da ce stati.Ja se mogu pohvaliti da nisam to koristio,mrzim udp jer mi nikad nije radilo dobro sta god sam nasao i ne trazim to,osim kad se samo nadje pa probam i gasim
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Prije ce oni vidjeti konekcije nego slike,u svakom slucaju,mada je bolje da nisu objavljivali da manje korisnika to koristi,a ovako svi navalili i naravno da ce stati.Ja se mogu pohvaliti da nisam to koristio,mrzim udp jer mi nikad nije radilo dobro sta god sam nasao i ne trazim to,osim kad se samo nadje pa probam i gasim
Zavisi šta se nađe, exenet je ODLIČAN i jedini se održao najviše, e sad problem je što ga i mi i reseleri jašimo i stalno je pun sa maksimalni brojem korisnika, čudi me da do sad nije pukao, ali pošto je sa 10 portova spao na dva, teško da će i ovo opstati. Eto supernova ima samo jedan otvoren port i ne zna za to mnogo ljudi zato će i da potraje, ali nije ni upola dobar kao exenet.
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
Cisto informativno ako moze odgovor? Dali ima neki forum ove teme(iptv) a da nisi to trazio?
Za tvoju informaciju jesam na jos jednom forumu,samo ne znam sto to tebe toliko muci.Mene je lako prepoznati po forumima,uvek mi je isti nickname,za razliku od nekih koji imaju razlicite nickove po forumima,a na mnogim pa i na ovom imaju vise naloga.
Nego stvarno sto te to zulja sto sam na dva foruma trazio ovo.ja sam zamolio ljude dobre volje a ne neke namcore kojima ce da zasmeta sto sam to potrazio na dva foruma.
Ima nas raznih ocigledno...
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Za tvoju informaciju jesam na jos jednom forumu,samo ne znam sto to tebe toliko muci.Mene je lako prepoznati po forumima,uvek mi je isti nickname,za razliku od nekih koji imaju razlicite nickove po forumima,a na mnogim pa i na ovom imaju vise naloga.
Nego stvarno sto te to zulja sto sam na dva foruma trazio ovo.ja sam zamolio ljude dobre volje a ne neke namcore kojima ce da zasmeta sto sam to potrazio na dva foruma.
Ima nas raznih ocigledno...
taj je ex-yu nostalgican starac koj sve mu smeta tako da ne mu obracaj toliko paznja radi si sta hoces i uobste ne se nerverviraj za takvi stvari ,daze mozes nista da ne mu otgovaras tako ce se iznervira jos vise.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ako cemo iskreno, exe net silujemo svi, (sta je sa ostalim legalnim provajderima) a jedan je od najboljih !
Oni s vremena na vreme izvrse promene i zabole ih, pametni ljudi ! ;) :) :D
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
taj je ex-yu nostalgican starac koj sve mu smeta tako da ne mu obracaj toliko paznja radi si sta hoces i uobste ne se nerverviraj za takvi stvari ,daze mozes nista da ne mu otgovaras tako ce se iznervira jos vise.
Ja kad me neki post nervira ili mi je glupost neka ja ga preskocim i ne citam ga uopste,a kamoli da ja nesto ogovoram na te i takve postove.Ako ne moze "prirodno"da iskulira na nesto sto ga i ne dotice pa postoje razne terapije za to pa neki lekici,pa jos mnogo toga.Tako kao sto rekoh ima nas raznih.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
taj je ex-yu nostalgican starac koj sve mu smeta tako da ne mu obracaj toliko paznja radi si sta hoces i uobste ne se nerverviraj za takvi stvari ,daze mozes nista da ne mu otgovaras tako ce se iznervira jos vise.
Miran Pifi Pedala!:eek:

Sta ti,ziv bio,znas sta je "Ex-Yu nostalgija!?:несвест:
TO je za tebe,bilo i ostalo INOSTRANSTVO!U koju god od novih drzava da dodjes!:yid:
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Ja kad me neki post nervira ili mi je glupost neka ja ga preskocim i ne citam ga uopste,a kamoli da ja nesto ogovoram na te i takve postove.Ako ne moze "prirodno"da iskulira na nesto sto ga i ne dotice pa postoje razne terapije za to pa neki lekici,pa jos mnogo toga.Tako kao sto rekoh ima nas raznih.
Poceli sa vredjanjem, samo udri, to govori o tebi kakav si covek. Sad kad videh ko ti je komentarisao post lakse mi je, on ce ti dati polaris, on je iz Bugarske, to je njihova platforma...
Ja se vodim onom ko tebe kamenom ti njega hlebom...
Автоматски споено мислење:

taj je ex-yu nostalgican starac koj sve mu smeta tako da ne mu obracaj toliko paznja radi si sta hoces i uobste ne se nerverviraj za takvi stvari ,daze mozes nista da ne mu otgovaras tako ce se iznervira jos vise.
:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom