Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
kad cemo igrat prljavo,onda cemo bit dosljedni do kraja(napravis mi account onda ga slikajes,jadno da nemoze jadnije)
Прегледај го приврзокот 216550
da to sam i napisao gore ili nisi vidio ja nikad nisam pravio nalog tu sebi dsuki mi je napravio onda poslije razlaza ga ugasio ali nije problem uci samo sam napisao da ima mnogo severa i panela gdje se moze ubaciti vlastiti user da to nista nije novo nista vise i samo to ja sam sad tu sebi ubacio 2 usera na tu istu foru a to je dokaz tvoje intelegencije samo si potvrdio moje rijeci da nisam znao za tvoj acount da ti ga je neko napravio prvo promisli dobro se pripremi i onda postavi post sta ces napisati ovako samo tones sve dublje i dubljei hvala ti na postu dokazao si da se moze napraviti user hvala na tome
pozdrav i bez vrijedanja ako moze
i pozdrav za sve na iptv pozitive
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2018
Мислења
52
Поени од реакции
45
Sad ovde neki rat formasa pozitiva vs the-best-company.. Sta glumite svi znamo da najvece face imaju naloge čak i admin panele. Samo nije mi jasno sta izgravate.
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
da to sam i napisao gore ili nisi vidio ja nikad nisam pravio nalog tu sebi dsuki mi je napravio onda poslije razlaza ga ugasio ali nije problem uci samo sam napisao da ima mnogo severa i panela gdje se moze ubaciti vlastiti user da to nista nije novo nista vise i samo to ja sam sad tu sebi ubacio 2 usera na tu istu foru a to je dokaz tvoje intelegencije samo si potvrdio moje rijeci da nisam znao za tvoj acount da ti ga je neko napravio prvo promisli dobro se pripremi i onda postavi post sta ces napisati ovako samo tones sve dublje i dubljei hvala ti na postu dokazao si da se moze napraviti user hvala na tome
pozdrav i bez vrijedanja ako moze
i pozdrav za sve na iptv pozitive
Nemam ja šta tonit dublje hahaha
Aj nesviraj ku... balavcu jedan.Ti neznaš sam sebi da obrišeš nos ,a izigravaš ovde nekakvog pametnog majmuna.


:oeoeoe: :oeoeoe::oeoeoe:
A @IronMan1 polako, nemoj da te srce uhvati od sikirancije, samo polako
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Nemas ti pojima u taj panel sam se usetao a ko je vlasnik zaboli me.Sutra cu stavit od jednog koji drzi server pa da vidimo kako cete reagirat hahah kad vidite njegovo ime.Ja da prodajem liste ajde nemam pametnijeg posla u zivotu.Ti si trebao ic za detektiva hahah jebemti sve pametni ovdj,i tvoje sam ime negdje vidio kao reseler samo da se sjetim pa cu postavit

Dobro si ti to video negde moje ime ko reseler.Hocu da unistim konkurenciju kolega Reseler Dsuki.A kazes da si mator covek pa drzise tvog Traktora vozikaj po malo i ostavi Iptv to je visa matematika za tebe i banovca.:D
 
Член од
26 октомври 2017
Мислења
79
Поени од реакции
49
Esko, banovac, etc.... sve su to učenici intera - The King...E moj dragi kralju...zato li su te tražili non -stop..... :D
1 ESKO NE ZAVISI OD INTERA, 2 MENE SU IZBACILI SA SVIH FORUMA. 3 JA NE BRANIM NIKOG ALI BANOVAC MI JE OK MOMAK, 4 JA ZNAM DA SVI IMAJU NEKA LEDJA U POZEMLLJU, IMAJU PANELE I OSTALO. JA INTERA CENIM I POSTUJEM I NEMAM NISTA PROTIV NJEGA A ON STO RATUJE PROTIV SVOJIH LJUDI TO JE NJEGOVA STVAR.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Kako bese onaa pesnata "rastanak se primakao".
Denes sloboden resiv da napravam rucek, seckam kromid (crni luk) i po malku se rasplakav.
Kako sofer otidov po namirnici, palam "traktorot" i kvrc.
In The Death ...
I taka.
Na kraj neskafe, ne treba gotvenje :).
Prijaten den :).
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
da to sam i napisao gore ili nisi vidio ja nikad nisam pravio nalog tu sebi dsuki mi je napravio onda poslije razlaza ga ugasio ali nije problem uci samo sam napisao da ima mnogo severa i panela gdje se moze ubaciti vlastiti user da to nista nije novo nista vise i samo to ja sam sad tu sebi ubacio 2 usera na tu istu foru a to je dokaz tvoje intelegencije samo si potvrdio moje rijeci da nisam znao za tvoj acount da ti ga je neko napravio prvo promisli dobro se pripremi i onda postavi post sta ces napisati ovako samo tones sve dublje i dubljei hvala ti na postu dokazao si da se moze napraviti user hvala na tome
pozdrav i bez vrijedanja ako moze
i pozdrav za sve na iptv pozitive
Ako sam ti nesto dao onda ti nisam dao da se kurcis sa tim po forumu i pokazivas,normalno da sam ti dao izvor i da sad nije problem uc, ali i to si sjebo kako i sve ostalo.Stvarno si pokvarena matora.Interu prestani se kurciti jer nemas pojima o nicemu sve si dobio na tacu ako treba napisat cu ao A pa do Z .Sta se sad pravis pametan lako se kurcit sa tudim znanjem.Sta napadas banovca sasareal mu dao eagles skriptu i alat dao mu za storm sta je on sad ima manje znanja od tebe ili nekog drugog sve ima na tacni.Sta ti mislis da se svijet kroji oko tebe,na hiljade listi sam ti poslao sve si razjebao iz drema bas svaku.Tri dana ti treba da nesto skuzis,mba nisi nikad skuzio jedinu dva dugmica to ti ide.Sramotis sebe sramotis nas koji smo te poznavali,jednog po jednog si se resavao kako su novi dolazili a stari ti vise nisu slali.Imam ja sta jos napisat aali svati otvorio si si front i to jeban
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Pošto nepratim sve postove zanima me zašto su zaratile dvije strane.Prije dva mjeseca crna ovca je bio hop cup to znam zašto.Šta je sad razlog neznam!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobro si ti to video negde moje ime ko reseler.Hocu da unistim konkurenciju kolega Reseler Dsuki.A kazes da si mator covek pa drzise tvog Traktora vozikaj po malo i ostavi Iptv to je visa matematika za tebe i banovca.:D
Mojoj traktor vredi 520000 kn samo jedan od tri toliko ti neces zaradit cio zivot ako ces visit ovdje na forumu cijele dana.Tako da ja nemam potrebu da prodajem ili da sam reseler.Jer ja radim i dobro zivim i ne ovisim o nekoliko tisucA KUNA.A mali banovac ide na faks ima 20 godina i ne prodaje nikakve liste niti smo ikakvi reseleri ili vlasnici panela.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom