Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
treba mi par onih strimova sa videom prirode tipa kamin neka voda bla bla
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bravo respekt kad se javno prizna .:aplauz:
Nemas ti pojima u taj panel sam se usetao a ko je vlasnik zaboli me.Sutra cu stavit od jednog koji drzi server pa da vidimo kako cete reagirat hahah kad vidite njegovo ime.Ja da prodajem liste ajde nemam pametnijeg posla u zivotu.Ti si trebao ic za detektiva hahah jebemti sve pametni ovdj,i tvoje sam ime negdje vidio kao reseler samo da se sjetim pa cu postavit
 

otkacen

Looking for a one-night partner
Член од
10 ноември 2018
Мислења
177
Поени од реакции
60
Nemas ti pojima u taj panel sam se usetao a ko je vlasnik zaboli me.Sutra cu stavit od jednog koji drzi server pa da vidimo kako cete reagirat hahah kad vidite njegovo ime.Ja da prodajem liste ajde nemam pametnijeg posla u zivotu.Ti si trebao ic za detektiva hahah jebemti sve pametni ovdj,i tvoje sam ime negdje vidio kao reseler samo da se sjetim pa cu postavit
idi malo u inbox ne radi se u listu nego drugo drug
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
2600 usera tako da ako neko ubaci slucajno moj nema veze svaciji se moze ubaciti a taj je ulazz od banovca njegov email imao sam i ja svoj ulaz ali ljudi iz podzemlja mi promjenili kontali da ce me zajebati a taj glupson sto drzi narodnu ja mu nebih dao ni da ovce cuva kad mu svako ulazi na panel i tako na vise panela se moze ubacit admin itd hehe dobro sam odreagovao imaju i slike ako zatreba sa svim pojedinostima ali valjda nece trebati ako je pameti
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Nemoj da se lažemo većina su resseleri ili gazde nekog panela. Svi koji su po forumima gledaju za svoj interes
2600 usera tako da ako neko ubaci slucajno moj nema veze svaciji se moze ubaciti a taj je ulazz od banovca njegov email imao sam i ja svoj ulaz ali ljudi iz podzemlja mi promjenili kontali da ce me zajebati a taj glupson sto drzi narodnu ja mu nebih dao ni da ovce cuva kad mu svako ulazi na panel
Nemoj da se lažemo većina su resseleri ili gazde nekog panela. Svi koji su po forumima gledaju za svoj interes
istina zato ja podijelim hiljade listi da se nebi reg negjde hahahaha
Автоматски споено мислење:

gula noc
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom