Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Mojoj traktor vredi 520000 kn samo jedan od tri toliko ti neces zaradit cio zivot ako ces visit ovdje na forumu cijele dana.Tako da ja nemam potrebu da prodajem ili da sam reseler.Jer ja radim i dobro zivim i ne ovisim o nekoliko tisucA KUNA.A mali banovac ide na faks ima 20 godina i ne prodaje nikakve liste niti smo ikakvi reseleri ili vlasnici panela.
дај оладете малку!!!
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
hahahahahahahaha ,svaka cast,nek se zna ko se predstavlja kraljem
Ma kurac je on kralj kralj smo mi sta smo ga budale filali sa alatima i listama 6 godina ,na tisuce listi sam mu iskenirao samo 14000 refundo ma bolje da ne nabrajam jer mi muka kad se sjetim sa kojom budalom sam provodio dane i dane na skype sva sreca pa doso kraj.Evo ja javno priznajem da sam budala sta sam se sa tim idiotom to je osoba koja ne preza ni za cim kakvi prijatelji kakvi drugari za alat i listu bi si i guzicu sam sebi poliznuo.Sve je dobivao na tacu sve samo dugmice je stiskao.Da zna koliko sam mu namjestao usera sta su mu lajkali klanjali se mu ma pola kajgana je bila moja masinerija da odovoljim tom jebivetru.Mali Banovac je posten decko nije iskvaren i ako mu sta das taj zna cuvat od razliku ovog jebivetra koji je oko sebe zaduzio dosta ljudi davajuci im alate evo ilija ovdje sta se busa isto dobio od njega i zato mu se sad moraju klanjati.Intera smo stvorili mi budale koji smo odradivali veliki dio posla da bi se on nazvao kraljem gluposti.Pametnije bi mu bilo dase posveti jos malo ovom zivotu sta ga ima jer ja mislim da je ta osoba izgubljena i vremenu i prostoru sa ovim listama.
Автоматски споено мислење:

hvala ti puno sto si me sve naucio ziv istina sve
da tebe nije bilo nebih imao nista hahahahahah ,koga sam se ja rijesavao eno kod mene na forumu svi sto ih znam 12 i kusur godina,i prestani vise se ponizavati nepsuj ,pod broj jedan ,nema smisla ako hoces da izbacimo sve javno samo reci svo pisanje moje i tvoje od a do z 234 snimjene konverzacije no problem prestani ove ljude ovdje maltretirati vise i spamovati temu nema smisla kad dodjem dole ako hoces nacicemo se pa reci u facu sta imas i to je to
izbaci sve van da vidimo hahah ajde idiote glupi
Автоматски споено мислење:

upravu si evo nek mi admistracija obrise nalog ako je moguce
Samo brisi odavde vec ti i vrijeme na onaj forum od belija mozda decko popusti pa ti da nacin vadenja listi na vise konekcija haha
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Ne se otkazuvajte od nekoi osnovni alatki:
500.png

Tuka e slaba tocka:
82/redirectS.php?cId=xx&uId=xxx&deviceMac=xx:xx:xx:xx:xx:xx&deviceUser=xxxxxxxx&devicePass=xxxxxxxx
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Ma kurac je on kralj kralj smo mi sta smo ga budale filali sa alatima i listama 6 godina ,na tisuce listi sam mu iskenirao samo 14000 refundo ma bolje da ne nabrajam jer mi muka kad se sjetim sa kojom budalom sam provodio dane i dane na skype sva sreca pa doso kraj.Evo ja javno priznajem da sam budala sta sam se sa tim idiotom to je osoba koja ne preza ni za cim kakvi prijatelji kakvi drugari za alat i listu bi si i guzicu sam sebi poliznuo.Sve je dobivao na tacu sve samo dugmice je stiskao.Da zna koliko sam mu namjestao usera sta su mu lajkali klanjali se mu ma pola kajgana je bila moja masinerija da odovoljim tom jebivetru.Mali Banovac je posten decko nije iskvaren i ako mu sta das taj zna cuvat od razliku ovog jebivetra koji je oko sebe zaduzio dosta ljudi davajuci im alate evo ilija ovdje sta se busa isto dobio od njega i zato mu se sad moraju klanjati.Intera smo stvorili mi budale koji smo odradivali veliki dio posla da bi se on nazvao kraljem gluposti.Pametnije bi mu bilo dase posveti jos malo ovom zivotu sta ga ima jer ja mislim da je ta osoba izgubljena i vremenu i prostoru sa ovim listama.
Автоматски споено мислење:



Samo brisi odavde vec ti i vrijeme na onaj forum od belija mozda decko popusti pa ti da nacin vadenja listi na vise konekcija haha

дај оладете малку! :cool:;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom