Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
prijatelju ,kad neki alat postane javan,automatski jedan "kralj"manje.Po kraljevskoj teoriji svako ko podijeli listu,unisti je,a samo kraljevi mogu dijeliti i to ne broje unistavanjem.Uglavnom,ko hoce ,listu moze sebi naci bez da nekog moli
Автоматски споено мислење:

jedan obicni nacin da se nadje lista bez da se uvlaci u dupe nekom,a ovakvih na stotine ima

poneki oscam ako kome treba c linija
svedski dreambox sa dva brata
193.234.67.162
hiljade nacina da se lista nadje bez uvlacenja
jos
Izvini mozes li mi objasniti kako ovo funkcionise ..m3u liste novi sam clan...hvala
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
prijatelju ,kad neki alat postane javan,automatski jedan "kralj"manje.Po kraljevskoj teoriji svako ko podijeli listu,unisti je,a samo kraljevi mogu dijeliti i to ne broje unistavanjem.Uglavnom,ko hoce ,listu moze sebi naci bez da nekog moli
Автоматски споено мислење:

jedan obicni nacin da se nadje lista bez da se uvlaci u dupe nekom,a ovakvih na stotine ima

poneki oscam ako kome treba c linija
svedski dreambox sa dva brata
193.234.67.162
hiljade nacina da se lista nadje bez uvlacenja
jos
Naravno da postoje načini ako se čovjek potrudi. Prva stabilna lista koju sam maznuo bila je na taj način. Nakon mnogo čitanja i skeniranja, naišao sam slučajno na ip nekog dreama i skinuo listu.
Evo prije tri minuta sam maznuo listu x-bosna sa dreambox-a. Te liste su mi najdraže...
 
Член од
16 јули 2016
Мислења
50
Поени од реакции
266
Zdravo Mire, ja sam novi na forumu, malopre se registrovao.. Neznam da li sam zakasnio za listu, molio bih ako je moguce... reci gde da posaljem MAC adresu.. ako je moguce..
Unapred zahvalan

Pozz Sloba64..... Ne mogu ti odgovoriti na privatnu poruku da ti obijasnim, valjda ti zakljucane poruke.... A naravno Ne treba Mi tvoja Mac adresa....

Pozz
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
17
Поени од реакции
1
koj bilo server so 50fps + sportski kanali, možam da popuštam koj bilo server što mi go davate
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
prijatelju ,kad neki alat postane javan,automatski jedan "kralj"manje.Po kraljevskoj teoriji svako ko podijeli listu,unisti je,a samo kraljevi mogu dijeliti i to ne broje unistavanjem.Uglavnom,ko hoce ,listu moze sebi naci bez da nekog moli
Автоматски споено мислење:

jedan obicni nacin da se nadje lista bez da se uvlaci u dupe nekom,a ovakvih na stotine ima

poneki oscam ako kome treba c linija
svedski dreambox sa dva brata
193.234.67.162
hiljade nacina da se lista nadje bez uvlacenja
jos
Tako je olbih,zaboravio si još pastebin, na njemu ima listi sa jednom ili više konekcija koliki hoćeš,znači neka u pretragu napišu .ts ,.m3u, .m3u8, ili ako traže exyu kanale napišu ime kanala npr face tv, rts1 ,OBN i slično i ,kad izađe rezultat neka čekiraju opciju najnovije pa nadalje,uključe vlc ili browser i počnu testirati pronadjeno,rezultat je zagarantiran.ima listi sa više konekcija koje godinama rade a nadjene na pastebin.

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tako je olbih,zaboravio si još pastebin, na njemu ima listi sa jednom ili više konekcija koliki hoćeš,znači neka u pretragu napišu .ts ,.m3u, .m3u8, ili ako traže exyu kanale napišu ime kanala npr face tv, rts1 ,OBN i slično i ,kad izađe rezultat neka čekiraju opciju najnovije pa nadalje,uključe vlc ili browser i počnu testirati pronadjeno,rezultat je zagarantiran.ima listi sa više konekcija koje godinama rade a nadjene na pastebin.

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
Imas i novi alat za postebin vuce na tisuce listi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom