Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
google je pun skrivenih lista,malo treba maste i lista se moze naci spremljenih koliko hocete.Evo npr malo maste i pomocu ove stranice mozete naci na 100 listi iz cijelog svijeta
Dobar si.
Kada bi se ja sa tim stvarima bavio bio bih za mjesec dana u grobu.
Ja si zelim dug zivot i dobro zdravlje.
Pozzdrav
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Jel to ustvari ovo :) http://mytv.fun:8080
Pa skoro si pisao za to da je smeće.
Nisam proverio to.... sutra videču ....samo sam video da ima cineplex, cinestar sa mk titlove, kafanska(tvoja omiljena tv)....etc....
P.S. Da pisao sam da je smeče tad nije imala te filmske kanale sa MK titl.....nego vidim da daješ savjete panelrazarac...a jel laki666 na sf po kaznu postira liste...:P
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Sve nesto tajnovito,misteriozno,za "povjerljive".Da nisu masoni usli u iptv vode?
Ako je potrebna neka "inicijacija",tu sam.Da i ja osjetim,mozda nekad,sve blagodeti tih "carobnih spravica".
Sad odoh na kupanje.‍♂
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Sve nesto tajnovito,misteriozno,za "povjerljive".Da nisu masoni usli u iptv vode?
Ako je potrebna neka "inicijacija",tu sam.Da i ja osjetim,mozda nekad,sve blagodeti tih "carobnih spravica".
Sad odoh na kupanje.‍♂
prijatelju ,kad neki alat postane javan,automatski jedan "kralj"manje.Po kraljevskoj teoriji svako ko podijeli listu,unisti je,a samo kraljevi mogu dijeliti i to ne broje unistavanjem.Uglavnom,ko hoce ,listu moze sebi naci bez da nekog moli
Автоматски споено мислење:

jedan obicni nacin da se nadje lista bez da se uvlaci u dupe nekom,a ovakvih na stotine ima

poneki oscam ako kome treba c linija
svedski dreambox sa dva brata
193.234.67.162
hiljade nacina da se lista nadje bez uvlacenja
jos
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Sve nesto tajnovito,misteriozno,za "povjerljive".Da nisu masoni usli u iptv vode?
Ako je potrebna neka "inicijacija",tu sam.Da i ja osjetim,mozda nekad,sve blagodeti tih "carobnih spravica".
Sad odoh na kupanje.‍♂
Ma nikakvih skenera nema to su samo price... tj moras skenirati al ne kao prije nego rangove portove wot web itd itd naskeniras na x strana prekucavas komande bla bla ma sve je to previse ja se nezamaram stim...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom