Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Sta je sekret majstor opet te svrbi guzica koliko ja znam dva se ovdje foruma reklamiraju iptvpozitiva i onaj neki ?????????.Ako si mislio na iptvpozitive tamo nema kraljeva a za ovaj drugi se obrati na njihovu adresu,za iptvpozitive si dobio odgovor.Te jos sta zanima sa nase strane?
Eto vidiš kako primitivizam časkom ispliva iz tebe. Ja te hvalio a ti tako, cccc. Za početak poradite na imidžu foruma, nemoj ti pisati saopštenja jer si polupismen . Idealno rješenje: uzmite ovog bugarina jer je za nijansu pismeniji od tebe premda vrti dve rečenice godinama u krug. A jesam mislio na taj tvoj forumčić, nisam na onaj drugi kojem ti ne znaš ni ime :eek:
A sad malo ozbiljnosti, kad sam se pre par dana malo šalio na tvoj račun ti si valjda jedina osoba na forumu koja to nije shvatila. Potrčao si lajkovati jer jedino što si vidio je moja rečenica da si se i trebao rješiti tamo nekog intera. I on je skonto da se zejebavam pa nije reagovao. U te vaše odnose se nisam niti ću mješati ali....zar te nije bar malo sramota da napišeš onakvu rečenicu na njegov račun.
A o kvalitetu nekog foruma je glupo diskutovati. Ja sam u nekom društvu koje traje godinama (samo je jedan čovjek izbačen) mislim da to sve govori o tim ljudima. Za to vrijeme ti si izbačen sa svih mogućih foruma :ROFLMAO:
p.s. šta ti znači ono sekret majstor
da nije secret majstor.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ako dobijes staru verziju npr salezli tu ti nevrijedi vrtiti bzv umaras komp :) i dzaba drk... server...
ha ha treba i da znae da se koristi salezli-flusonic se skenira user-pass se skenira mac se skenira solidno si raboti. wotweb i salezli super kombinacija,uste ako imate i skener od hacker ke si najdes,dosta listi.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
ha ha treba i da znae da se koristi salezli-flusonic se skenira user-pass se skenira mac se skenira solidno si raboti. wotweb i salezli super kombinacija,uste ako imate i skener od hacker ke si najdes,dosta listi.
da treba ti x kombinacija al ljudi zele samo skenirati kao nekada bez ab a ne 3x skenirati sa drugim programcicima pa sve to sastvaljati da bi se dobila lista... :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130

Kajgana Shop

На врв Bottom