Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 февруари 2018
Мислења
50
Поени од реакции
15
Drustvo, jedno pitanje, ukoliko znate, zanima me da li se ove m3u liste mogu gledati u Nemackoj , da li je kaznjivo zakonom?
Svako dobro!
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Nisam te bas razumeo najbolje ali ne mozes jednu placenu smart iptv aplikaciju sa jednog tv da prebacis na drugi tv.Svaki tv ima svoju mac adresu
Znaci jedan tv=5,50€
Dva tv=11€
A to da se vidi link liste na smart iptv apk ne mora da znaci da ce funkcionisati na svim tv,kod mene napr nije funkcionisalo kada pritisnem pauzu ili stop na daljinskom
Moze ta lista kanala da radi na onoliko uredjaja koliko ima konekcija nebitna je mac adresa.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Nisam te bas razumeo najbolje ali ne mozes jednu placenu smart iptv aplikaciju sa jednog tv da prebacis na drugi tv.Svaki tv ima svoju mac adresu
Znaci jedan tv=5,50€
Dva tv=11€
A to da se vidi link liste na smart iptv apk ne mora da znaci da ce funkcionisati na svim tv,kod mene napr nije funkcionisalo kada pritisnem pauzu ili stop na daljinskom
Da,ali ako je platio lista, valjda ako hoce bi trebalo da moźe da je gleda i na drugi tv, recimo na ss iptv app...
Moze ta lista kanala da radi na onoliko uredjaja koliko ima konekcija nebitna je mac adresa.
Smart iptv app je vezana samo za jedna mac adresa...na svaki novi uređaj mora se kupiti opet....
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Tako može....(esko je rekao : samo stisneš jedno dugme na daljanskom i op url od lista izađe...)
Evo i ja obrisao....tvoj citat...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Procitaj unazad i videčes sta je pisao...[DOUBLEPOST=1554753499][/DOUBLEPOST]
Ja lepo kazem na bilo koji televizor smart tv ima u semi smart iptv aplikacija moze da se vadi lista...vecina njih misle da ne moze ali na zalost moze. Samo jedan klik na dalinski.
Evo[DOUBLEPOST=1554753587][/DOUBLEPOST]
A daljinski mora biti od klima uređaja :D
Ti si SF frajer...čuo sam da kod vas može i to...:D
Pozzz...
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
I sta ako vidi listu od smart tv ? Ima listi koko hoces. Istu listu mozes staviti u 100 tv'a. Pitanje samo ko ce sta gledati :)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
I sta ako vidi listu od smart tv ? Ima listi koko hoces. Istu listu mozes staviti u 100 tv'a. Pitanje samo ko ce sta gledati :)
Zato sto su prodavaci jako bezobrazni. Kupiš listu i onda te on još ucjenjuje gdje ces gledat. Ako je decko kupio nek mu da link pa ako ce on stavit ma 10 tv i mob to je njegova stvar . Ima jedna konekcija pa ce on odlucit kad ce ma kojem uredjaju gledat
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Zato sto su prodavaci jako bezobrazni. Kupiš listu i onda te on još ucjenjuje gdje ces gledat. Ako je decko kupio nek mu da link pa ako ce on stavit ma 10 tv i mob to je njegova stvar . Ima jedna konekcija pa ce on odlucit kad ce ma kojem uredjaju gledat
zato Prijatelju odes na alliexpre i kupis liiju za 20-ak evra za godinu dana (linije koje ne prekidaju) ili zajebavas ove nase pacijente da gledas za 0-evrica!!!!!poZZZZZ
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ja nisam pisao za listu ,ja sam pisao za smart iptv aplikaciju
Jedan tv mac adresa=1apk
 
Член од
4 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
100
na koju apk mislis i koji tv imas a imas i gratis apk koje nisu vezane za mac
 

Kajgana Shop

На врв Bottom