Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ma sta drugo radim. Postavio 3 liste u 5 mjeseci, da ih mali razdrmam i to je to. Vrlo dobro me poznas vec duze da znas kakav sam
super sad gazda zna da mu vadis liste jos nek se meni javi da zatvorimo rupe pa ces ih vaditi malo sutra sto ih nisi dao na pm ,sad si glavni laf u selu svi znaju da imas bitku ,i to iz dosade sta tek radis kad ti nije dosadno za nepovjerovati i jedno pitanje kako se to nedesi nikome iz stare garde white sota losinj itd valjda im nije dosadno
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Zabole me vise za ljude jer vidim da su ljudi ovde govna, samo im je u cilju da objave javno i da ugase sve i voleo bih da pogase pa cete gledati u crnu sliku ne neki nego SVI MI. A TO SVI VI SPECIJALCI I URADILI STE NAMERNO, POMOGLI STE GAZDAMA LISTI DA NEMAJU VISE PTOBLEMA OD NAS, A NATERALI STE SVE DA KUPUJU LISTE. BUDALE OSTAJU BUDALE NAZALOST. INACE @saskon te sa tokenom su mrak liste nemoze se nista sa tokenom gledati. VELIKI POZDRAV ZA SVE, ZBOGOM. Uzivajte u crnoj slici. Zbogom.
Nemogu oni ugasit koliko ja mogu provalit.Samo bi se izvinuo sinoc sto su liste svima stale,jer sam namjerno puno usera poslao sa jednog servera.Molio bi nekog da mi se javi ko zna xtream panele razbijati,a zauzvrat nudim ove najnovije koji su za vas nedostizni.Evo veceras nudim JEDNU listu,ali samo za dreambox
 
Член од
29 јануари 2019
Мислења
165
Поени од реакции
116
sve sami smrtnici sa pozitive ovde,jer tamo mogu samo sami sa sobom da se dopisuju
hahhaaaaa...hrrr..mrrr...prc
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
sve sami smrtnici sa pozitive ovde,jer tamo mogu samo sami sa sobom da se dopisuju
hahhaaaaa...hrrr..mrrr...prc
Ti prijatelju verovatno imas neizivljenu stranu zivota, sam postujes sam sebe lajkujes i mislis da je to ok. A sto je najbolje u celoj prici sto ti stvarno znas da su momci sa pomenutog foruma svi ok, ali eto imas neku mrznju u sebi koju jedino ovako mozes da kanalises, otvarajuci bezbroj nikova i lupati budalstine. Ja se cudim ovom moderatoru kako te tolerise, prc milojko, novak ,100e, malesevac, lutak,pajdero i ko zna sta jos.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@Peja989 @Pifi Pedalot 2 недели Бан!!!! па ако е таков клуб,како што пиша,,,,,перманентен!!![DOUBLEPOST=1550348887][/DOUBLEPOST]
Ma sta drugo radim. Postavio 3 liste u 5 mjeseci, da ih mali razdrmam i to je to. Vrlo dobro me poznas vec duze da znas kakav sam
Поставио!!!или УНИШТИО!
ако имаше добра воља да му ги дадеш на некој ,,,ќе се радуваше
не сите можеле да имаат на некое време 2 брата
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Nemogu oni ugasit koliko ja mogu provalit.Samo bi se izvinuo sinoc sto su liste svima stale,jer sam namjerno puno usera poslao sa jednog servera.
Mogu nisi ni svestan toga eto da se javim da ne bude imam sve usere sa imenima prezimenima............MAC ali nisam stavio ništa ako zatrpaš izvor nema pijaće vode....bar ne odjednom.
Ništa loše samo savet sliku ako ostaviš zbog koje su mi zamerili i meni i nekima nije problem toliki jer se ne zna odakle je...
Kad staviš info user password ...MAC je problem ..pomozite nekom na pp ne javno...!
(Naravno ne pametujem nego čuvam blago sviju nas........)
Pozz za sve
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
I nema potrebe za bilo kojim refanšizmom ili dokazivanjem ko što je i kolega @kljuki napisao koliko znate znate trudite se da vam ovo bude hobi ne prepucavanje ili svadja.........
Može da bude korist da malo pogledate nešto ,ne da mrzite ili sudite nekom zbog toga....
Vreme će uraditi svoje neki će naučiti,neki zaboraviti...........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom