Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Дечки, некој да сподели добра user:pass комбо листа ако може? Може и во ПП. Фалала. :)
Civi, nema dobra /losa user:pass kombo lista.Site se i dobri i losi.Edinstveno merilo e samo brojot na kombinaciji.A takva lista so mnogu kombinaciji e golemina od 40,50,60....MB.Kako nekoj da ti prati tolkava lista na PP ili na e-mail.Toa samo od internet da simnes, a gi ima dosta.
 
Член од
20 октомври 2017
Мислења
20
Поени од реакции
7
pozzz drugari,jedna pomoc,kako ubaciti,google chrome u sony android smart tv,postoji li kakav nacin,odnosno postupak,pozzz
 
Член од
2 јули 2018
Мислења
12
Поени од реакции
4
Jučer sam sa računala skenirao jednog providera sa combo listom, imam nekoliko listi od njega koje su radile i dalje uredno rade na mobitelu, smart tvu itd., ali na računalu te liste više ne mogu pokrenut, također kada i link stavim u browser isto ju ne može skinuti niti ništa, dok sa svih ostalih uređaja u kući radi.
Pitanje je jel moguće da sam blokiran ili nešto, probao sam nekoliko puta resetirat router ali nije pomoglo, jel moguće da su me po mojoj mac adresi blokirali i jel postoji neko rješenje za to?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Jučer sam sa računala skenirao jednog providera sa combo listom, imam nekoliko listi od njega koje su radile i dalje uredno rade na mobitelu, smart tvu itd., ali na računalu te liste više ne mogu pokrenut, također kada i link stavim u browser isto ju ne može skinuti niti ništa, dok sa svih ostalih uređaja u kući radi.
Pitanje je jel moguće da sam blokiran ili nešto, probao sam nekoliko puta resetirat router ali nije pomoglo, jel moguće da su me po mojoj mac adresi blokirali i jel postoji neko rješenje za to?
Skidaj ovo :
Код:
https://technitium.com/tmac/
instaliraj na pc i smjeni mac adresu...preko pc ulazi u ruter...začuvaj novu mac adresu...restart ruter...i to je to...ima da radi bez nikakvih problema...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Nebi to radio ako nisam siguran. Jer moze bit i do useragenta
Ja sam ti to radio i radiču kad hoču...:D

P.S. Kad sam imao listu od kafič, scenirao sam ga i blokirali su me...uradio sam ovo i lista je opet radila bez problema...

Kod neki internet provajdere samo ovako možes smjeniti ip, iako je dinamična...
 
Член од
20 октомври 2017
Мислења
20
Поени од реакции
7
pozzz drugari,jedna pomoc,kako ubaciti,google chrome u sony android smart tv,postoji li kakav nacin,odnosno postupak,pozzz
Vidi na playstore dal ima Aptoide

ima na playstore aptoide,ali niti u aptoide nema chrome,milion nekih aplikacija,ali niti jedan browser[DOUBLEPOST=1542026092][/DOUBLEPOST]
Vidi na playstore dal ima Aptoide
elvis saban pomagaj,ti si najjaci i najbolji
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
pozzz drugari,jedna pomoc,kako ubaciti,google chrome u sony android smart tv,postoji li kakav nacin,odnosno postupak,pozzz
Vidi na playstore dal ima Aptoide

ima na playstore aptoide,ali niti u aptoide nema chrome,milion nekih aplikacija,ali niti jedan browser[DOUBLEPOST=1542026092][/DOUBLEPOST]
elvis saban pomagaj,ti si najjaci i najbolji
E, kako u aptoide nema chrome ?
Na mobitela preko aptiode imam instalirano chrome...
Skini chrome apk na pc, stavi na usb...od usb inataliraj na tv... U settings promjeni da možes instalirati apk od nepoznate izvore...
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
Da baš taka na aptoide nema što nema neznam dali može na tv simnuvaš apk format i preku aptoide isto instaliraš[DOUBLEPOST=1542027819][/DOUBLEPOST]]
 
Последно уредено:
Член од
2 јули 2018
Мислења
12
Поени од реакции
4
Skidaj ovo :
Код:
https://technitium.com/tmac/
instaliraj na pc i smjeni mac adresu...preko pc ulazi u ruter...začuvaj novu mac adresu...restart ruter...i to je to...ima da radi bez nikakvih problema...
hvala na pomoći, ali nažalost ne radi, na računalu u postavkama mreže vidim da se mac adresa promijenila, napravio restart rutera ali i dalje je isto, inače radi se o "http://clientportal.link:8080"
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
hvala na pomoći, ali nažalost ne radi, na računalu u postavkama mreže vidim da se mac adresa promijenila, napravio restart rutera ali i dalje je isto, inače radi se o "http://clientportal.link:8080"
Treba smeniti, začuvati novu MAC i u ruter, pa otom reboot na ruter..Ja sam radio to mnogo puta i funkcioniše super...[DOUBLEPOST=1542029456][/DOUBLEPOST]P.S. client, mislim da ne blokiraju ip !?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom