Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
djecacicu sta god pozelim mogu za razliku od tebe sto pusis svakome za listu hahahahahahahahahahah
Ako je tako, a verujem da je tako, da sve sto pozelis mozes da imas.Zasto onda zelis krive stvari.Zasto zelis, uvrede, netoleranciju i prizemne uvredlive reci.Ako je tesko da se covek ponasa sa tolerancijom, razumavanjem i uvazavanjem, onda tvoj stav ili nije tacan ili ne zelis da imas pristojan odnos.Ako to ne mozes, onda bar imaj pristojan odnos prema ovom forumu, time ces i ostale clanove udostojiti svojom pristojnoscu.Evo ja u znak te prisojnosti i uvazavnja, na makedonskom forumu ja pisem na tvom materinjem jeziku,a ne na makedonskom.Time zelim da ti dam do znanja da te osecam, dozivljavam i uvazavam kao svoj drug, brat i covek, a ne kao nekog bezlicnog i nebitnog stranca.
Zato ako mozemo da imamo sve sto zelimo, nek nam prva zelja bude to: uvazavanje i tolerancija.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
I sta sad s tim , imasli vremena gledat ? Hajde jbt uozbiljite se malo , gori ste postali od ovih restreamera !
Sotu ste svi prozivali a sad se ponasate gore .
daj relax vidis da se malo zezamo ,a to imam li vremena gledat pa i nemam zato i dijelim liste bar neke valjde od mene ii hvala ti na paznji koju mi poklanjas vidim da si brzo snimio sliku a ja obrisao post nakon minute
 
S

sve za iptv

Гостин
daj relax vidis da se malo zezamo ,a to imam li vremena gledat pa i nemam zato i dijelim liste bar neke valjde od mene ii hvala ti na paznji koju mi poklanjas vidim da si brzo snimio sliku a ja obrisao post nakon minute
Ti si meni uvijek drag bio zato ti paznju poklanjam , kome ako ne „ex kingu“ sliku nisam snimio vec odgovorio na post i ostala ;) ukoliko se da primjetit .
Ja doso da sta naucim a vi se zezate slikama mislim da vi zezate druge svojim hvalisanjem !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom