Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa koga briga bre da li imas 7000 ili 77777777,dodjete ovde i mlatite praznu slamu i prodajete muda za bubrege,imate chat na vašem privatnom forumu pa tamo rasprdajte do mile volje...samo vas posmatram kako se sprdate s ljudima,kako vas bre vise nije sramota????
ciji si pa ti indijanac
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
miloš napadaš bez razloga domaćine tog foruma. mnogo si zločest. i upravo sam to riješio. nemoj bit toliko ljubomoran. pozz
Jesi srecan sto si me banovao?To je Vasa Nemoc i tu se pokazujete kakvi ste ljudi(ne ljudi)mene iskreno ne dotiče,forum vam se gasi vrlo brzo,vi to bolje znate,istina je takva nazalost....[DOUBLEPOST=1534695693][/DOUBLEPOST]
miloš napadaš bez razloga domaćine tog foruma. mnogo si zločest. i upravo sam to riješio. nemoj bit toliko ljubomoran. pozz
A da, zalosno je i to sto ga vode polupismeni i ograničeni,nauci da pises,mislim da ni osnovnu školu nisi završio...
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jesi srecan sto si me banovao?To je Vasa Nemoc i tu se pokazujete kakvi ste ljudi(ne ljudi)mene iskreno ne dotiče,forum vam se gasi vrlo brzo,vi to bolje znate,istina je takva nazalost....[DOUBLEPOST=1534695693][/DOUBLEPOST]
A da zalosno je i to sto ga vode polupismeni i ograničeni,nauci da pises,mislim da ni osnovnu školu nisi završio...
Taj je iz Egipat zar neznas ucil je malo u Beograd nemoze sve da mu bude kao pri tobom genetski ulozeno odmah profesor da postane.
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Pitanje za moderatore zasto ne mogu da se prijavim na forum preko twiter naloga evo vec vise od mesec dana :uzi::busi:? Pa sam morao da se registrujem tako da pocinjem od nule :( moj pravi nik je @iptv71 i kako da vratim stari nalog . Hvala ! Clanovima foruma prijatno vece..
 
Член од
7 јули 2018
Мислења
37
Поени од реакции
14
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44

Kajgana Shop

На врв Bottom