Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јули 2024
Мислења
42
Поени од реакции
56
Sta bi mu se ispričavao pa stavio je bilo koji profil " slučajno njegov" za primjer kako prijaviti post . Nevidim problem.
Kako to da nije stavio tvoj sta mu se ulizivas sad
Автоматски споено мислење:

Alo,ovaj forum nije ti da pcujes ili nekome da vregas.Ako ti se ide idi gde hoces,od vas nekolica,pokvarili ste forum.
Tako ti na kajgani vec godinama,tu se nezna ko koga da ne kazem sta.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.869
Поени од реакции
3.110
To nije ulizivanje već logićko razmišljanje.
Usto je i ime obrisano. Ja sam jedini imao muda da mu napišem šta ga ide na njegovom forumu. Zbog toga sam dobio ban. Ali kad ima pravo isto ču to reći. JA od njega nemam a a baš nikakvu korist. Niti sam sta dobio niti ću dobiti. A ni netreba mi. Stavio me u Vip da bi me mogao izbaciti iz viša. Idi vidi da više nisam. Valjda me mislio nasekirat . Neznam. Svijedno. Briga me .
 
Член од
16 јули 2024
Мислења
42
Поени од реакции
56
To nije ulizivanje već logićko razmišljanje.
Usto je i ime obrisano. Ja sam jedini imao muda da mu napišem šta ga ide na njegovom forumu. Zbog toga sam dobio ban. Ali kad ima pravo isto ču to reći. JA od njega nemam a a baš nikakvu korist. Niti sam sta dobio niti ću dobiti. A ni netreba mi. Stavio me u Vip da bi me mogao izbaciti iz viša. Idi vidi da više nisam. Valjda me mislio nasekirat . Neznam. Svijedno. Briga me .
Ma ti vipi su nista,mi smo imali nekad vip sta smo imali raju pod kontrolom da ne izbacivaju javno.A danas vidis te forume i telegram tu nema vise karaktera net iptv ti primjer.I sta bi stala im sad bi opet novu.
A radi fino net iptv samo ovaj put nece van.
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
198
Поени од реакции
340
.
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:

kajgana
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom